o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|
aktualizacja

Zgwałcił dziecko. Miesiące później płynął łódką, gdy nagle ich zobaczył

55
Podziel się

34-latek został oskarżony o gwałt na dziecku, czego dopuścić się miał w stanie Waszyngton w styczniu. Od tamtej pory mężczyzna był poszukiwany, jednak odnaleziono go dopiero teraz. Był zaskoczony. Nie spodziewał się, że spotka policję... na środku oceanu.

Zgwałcił dziecko. Miesiące później płynął łódką, gdy nagle ich zobaczył
Gwałciciela złapano na jego łodzi. (Archiwa policyjne)
bEslzDEB

34-latek jest oskarżony o gwałt i o molestowanie drugiego stopnia, czego dopuścił się na 11- i 13-letnich dzieciach swojej dziewczyny. Mężczyzna wiedział, że jest poszukiwany przez organy ścigania i, jak podaje Miami Herald, już szykował się do opuszczenia Stanów Zjednoczonych. Prawdopodobnie zmierzał łodzią do Meksyku.

O czynach swojego byłego chłopaka powiedziała na komisariacie w Edmonds matka molestowanych dzieci. Dzięki szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej US Marshals Service i Snohomish County Violent Offenders Task Force, które to jednostki współpracowały z policją z Edmonds, wkrótce udało się ustalić, gdzie może przebywać 34-latek.

bEslzDED

34-latek zatrzymany na Florydzie. Teraz stanie przed sądem

Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem. Jak mówi rzecznik policji w Edmonds - sierżant Josh McClure - 34-latek złożył już swoje zeznania.

Podejrzany złożył zeznania związane ze sprawą, a teraz stanie przed sędzią na Florydzie w związku z procesem ekstradycji - podaje Miami Herald.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEslzDFe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(55)
Jack40
2 miesiące temu
Był gość chyba były komandos a działo to się z 10 lat temu w Litwy ? i ktoś wysoko postawiony zgwałcił mu dziecko gość nie bacząc na nic pomscił to ukrywał się i groziła zemsta chyba prokuratorowi czy sędziemu który też w to był zamieszany postawili policję całego kraju na nogi i poszukiwano gościa nie stety nie zdąrzył zemścić się na tym drugim zmnaleziono jego ciało utopił się w jakimś stawie czy jeziorku a jako komandos pływa świetnie gość przypadkowy przechodzien który pierwszy znalazł ciało też po czasie zginął w dziwnych okolicznościach poczytajcie o tym na internecie co wam to mówi ?Sprawa Drąsiusa Kedysa
George
2 miesiące temu
To normalne u demokratów.
Obywatel
2 miesiące temu
W Polsce w Jeleniej Górze pod ochroną kolegów i koleżanek w sądzie może pracować Kurator podejrzany o molestowanie swoich podopiecznych oraz własnej córki. I co można można czuć się bezkarnym zwyrodnialcem w naszym kraju. Gdy by był to ksiądz to może ktoś by się tym zainteresował.
bEslzDFf
Grom
2 miesiące temu
Kochani obywatele jezeli uwazacie ze prawo nie jest surowe dla gwalcicieli i pedofili to je zmiencie.Placicie podatki,chodzicie na wybory , wezcie to w swoje rece macie do tego prawo!
Mentalnosc PL
2 miesiące temu
Amerykanscy rodzice nie chca aby nauczyciele czy ksieza gwalcili ich dzieci dlatego za kontakt seksualny czlowieka ktoremu rodzice powierzaja dzieci z dzieckiem mlodszym niz 18 lat karaja wieloletnim wiezieniem W Polsce nauczyciel moze legalnie gwalcic 15- letnia uczennice czy ucznia bez zadnej odpowiedzialnosci karnej . Gdy amerykanska nauczycielka zostaje skazana na kare wieloletniego wiezienia za seks z uczniem , Polacy staja po stronie nauczycielki , bo dla Polaka to honor jesli jego dziecko bzyka ksiadz lub nauczyciel.
merkel
2 miesiące temu
dałaby mu medal i dodatkowy zasiłek
merkel
2 miesiące temu
dałaby mu medal i dodatkowy zasiłek
duch
2 miesiące temu
a czy to ksiadz ???
judge dredd
2 miesiące temu
Skoro wyrok już wydany, to niepotrzebny sąd.
atem
2 miesiące temu
Zaraz, był podejrzany czy miał wyrok? Bo z tytułu wynika, że popełnił ten czyn.
...
3 miesiące temu
proszę znaleźli chłopa na środku oceanu, a u nas co napadł na dziecko proszą aby sam sie zgłosił...
boryna
3 miesiące temu
to jest PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC nie to co u nas WOLNE SADY GERSDORF itp
Mordechaj
3 miesiące temu
a Polańskiego kiedy złapią nigdy bo tak go łapią żeby nie złapać
bEslzDEX
Prawnik
3 miesiące temu
Po pierwsze molestowanie pierwszego stopnia a gwalt drugiego stopnia za co grozi nawet dozywocie w USA. I to jest kara. W polsce zawieszenie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić