o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

To już pewne. Znalezione w Tatrach ciało należy do Joanny Felczak

70
Podziel się

Najnowsze badania DNA pokazują, że szczątki znalezione w Tatrach w czerwcu tego roku należą do zaginionej Joanny Felczak. Portal "Tatromaniak.pl" przekazał, że informacje te potwierdziła rodzina zmarłej.

To już pewne. Znalezione w Tatrach ciało należy do Joanny Felczak
Joanna Felczak (Facebook)
bESvvvRx

40-letnia Joanna Felczak pojechała do Zakopanego 19 września. Ostatni raz widziano ją dzień później. Ustalono, że kobieta poszła w góry - widziano ją w schronisku Murowaniec na Hali Gąsienicowej, skąd ok. godziny 11:30 ruszyła w dalszą drogę.

To tam ostatni raz logował się jej telefon. Kierowała się ku rozwidleniu szlaków Czarny Staw/Kasprowy Wierch/Kuźnice.Niedawno wznowiono poszukiwania turystki.

bESvvvRz

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe prosiło turystów o pomoc w postaci prześledzenia swoich zdjęć. Informacje należało przekazywać telefonicznie do centrali TOPR. To wszystko jednak na nic.

Znalezione szczątki i rzeczy

Na początku czerwca br. w rejonie Zadniego Granatu przyrodnicy dokonali zaskakującego odkrycia - odnaleźli but i kości.

bESvvvRF

Następnie znaleziono kolejne fragmenty zwłok, plecak i dokumenty. Ostatecznie jednak tożsamość zmarłej potwierdziły badania DNA.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESvvvSa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(70)
Aga
4 godz. temu
2516 Studentki z P-U-K-A-C-Z-U mogą dyymać się kilka razy dziennie 😎 Wejdź i zobacz sam jak lubisz dyymać studentki za darmo 🤩❤️😎
Prawo i Spraw...
9 godz. temu
Glosujcie na PS to nasza przyszłość jak Tusk odpuści to po może startować
Dtx
12 godz. temu
Góry to pewna śmierć wolę opalanko na plaży
bESvvvSb
Dtx
12 godz. temu
Góry to pewna śmierć wolę posłanki na plaży
Fel
21 godz. temu
Czy mógłby to być atak niedźwiedzia? Skoro znalezli kości?
żdzich
wczoraj
ja nie lubię gór bo do dolnej skrzyni muszę schodzić i korek za mną i osobówki na trzeciego próbują mnie wyprzedzać
Lula
wczoraj
Patrząc na ten konkretny wypadek i wiele innych, w których ponieśli śmierć turyści, wiem że robię dobrze przekazując 1% podatku. Czasami tylko żałuję, że fantastyczni ratownicy TOPRu muszą ryzykować życiem swoim dla ratowania bezmyślnych turystów. ( absolutnie nie mam na myśli w tym momencie ś.p. Joanny Felczak, która do wycieczki była odpowiednio przygotowana i kochała góry). Mam na myśli licznych, bezmyślnych turystów którzy jadą do Zakopanego i mają plan do zrealizowania, czasami bezmyślny. A ratownicy TOPRu podejmują wyzwanie i ryzyko nikogo nie rozliczając. Dla nich ważny jest drugi człowiek i jego zagrożone życie. Brawo chłopaki dla Was!
Lula
wczoraj
W tym samym czasie byłam w górach, ja akurat schodziłam w tym czasie z Kasprowego do Murowańca. Przeglądałam zdjęcia w nadziei , że może jakiś ślad pomoże w śledztwie. Niestety kupa zdjęć i staranność by nikogo oprócz mnie i gór nie było w tle. Szkoda, że nie mogłam pomóc.
Madka
wczoraj
Kocham PIS i darmowe pieniążki
Betta
wczoraj
W góry nigdy nie wychodzi się samemu
Sonia
wczoraj
Szczere kondolencje dla bliskich...
Maja
wczoraj
Nie rozumiem. !!Przecież we wrześniu 2020 poszła w góry a ciało znaleziono dopiero w czerwcu 2021r.Czego nie rozumiecie!!
Niki
wczoraj
Czy to był wypadek? Bo z tekstu niewiele wynika.
bESvvvRT
xxx
2 dni temu
Czytam i nie czaję. ciało należy do Joanny F i szczątki też należą do Joanny F. Wynika z tego, że znaleźli 2 Joanny F. Ciało jednej i szczątki drugiej......
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić