Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

To już pewne. Znalezione w Tatrach ciało należy do Joanny Felczak

69
Podziel się:

Najnowsze badania DNA pokazują, że szczątki znalezione w Tatrach w czerwcu tego roku należą do zaginionej Joanny Felczak. Portal "Tatromaniak.pl" przekazał, że informacje te potwierdziła rodzina zmarłej.

To już pewne. Znalezione w Tatrach ciało należy do Joanny Felczak
Joanna Felczak (Facebook)

40-letnia Joanna Felczak pojechała do Zakopanego 19 września. Ostatni raz widziano ją dzień później. Ustalono, że kobieta poszła w góry - widziano ją w schronisku Murowaniec na Hali Gąsienicowej, skąd ok. godziny 11:30 ruszyła w dalszą drogę.

To tam ostatni raz logował się jej telefon. Kierowała się ku rozwidleniu szlaków Czarny Staw/Kasprowy Wierch/Kuźnice.Niedawno wznowiono poszukiwania turystki.

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe prosiło turystów o pomoc w postaci prześledzenia swoich zdjęć. Informacje należało przekazywać telefonicznie do centrali TOPR. To wszystko jednak na nic.

Znalezione szczątki i rzeczy

Na początku czerwca br. w rejonie Zadniego Granatu przyrodnicy dokonali zaskakującego odkrycia - odnaleźli but i kości.

Następnie znaleziono kolejne fragmenty zwłok, plecak i dokumenty. Ostatecznie jednak tożsamość zmarłej potwierdziły badania DNA.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(69)
Prawo i Spraw...
rok temu
Glosujcie na PS to nasza przyszłość jak Tusk odpuści to po może startować
Dtx
rok temu
Góry to pewna śmierć wolę opalanko na plaży
Dtx
rok temu
Góry to pewna śmierć wolę posłanki na plaży
Fel
rok temu
Czy mógłby to być atak niedźwiedzia? Skoro znalezli kości?
żdzich
rok temu
ja nie lubię gór bo do dolnej skrzyni muszę schodzić i korek za mną i osobówki na trzeciego próbują mnie wyprzedzać
Lula
rok temu
Patrząc na ten konkretny wypadek i wiele innych, w których ponieśli śmierć turyści, wiem że robię dobrze przekazując 1% podatku. Czasami tylko żałuję, że fantastyczni ratownicy TOPRu muszą ryzykować życiem swoim dla ratowania bezmyślnych turystów. ( absolutnie nie mam na myśli w tym momencie ś.p. Joanny Felczak, która do wycieczki była odpowiednio przygotowana i kochała góry). Mam na myśli licznych, bezmyślnych turystów którzy jadą do Zakopanego i mają plan do zrealizowania, czasami bezmyślny. A ratownicy TOPRu podejmują wyzwanie i ryzyko nikogo nie rozliczając. Dla nich ważny jest drugi człowiek i jego zagrożone życie. Brawo chłopaki dla Was!
Lula
rok temu
W tym samym czasie byłam w górach, ja akurat schodziłam w tym czasie z Kasprowego do Murowańca. Przeglądałam zdjęcia w nadziei , że może jakiś ślad pomoże w śledztwie. Niestety kupa zdjęć i staranność by nikogo oprócz mnie i gór nie było w tle. Szkoda, że nie mogłam pomóc.
Madka
rok temu
Kocham PIS i darmowe pieniążki
Betta
rok temu
W góry nigdy nie wychodzi się samemu
Sonia
rok temu
Szczere kondolencje dla bliskich...
Maja
rok temu
Nie rozumiem. !!Przecież we wrześniu 2020 poszła w góry a ciało znaleziono dopiero w czerwcu 2021r.Czego nie rozumiecie!!
Niki
rok temu
Czy to był wypadek? Bo z tekstu niewiele wynika.
xxx
rok temu
Czytam i nie czaję. ciało należy do Joanny F i szczątki też należą do Joanny F. Wynika z tego, że znaleźli 2 Joanny F. Ciało jednej i szczątki drugiej......
xyz
rok temu
I po co tam lazła? Śmierć na własne życzenie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić