aktualizacja 

Znana piosenkarka ma problemy. Dorota R. z zarzutami prokuratorskimi

14

Dorota R. usłyszała zarzuty związane z działaniem na szkodę wierzycieli. Sprawa powiązana jest z mężem celebrytki Emilem S., który został zatrzymany w poniedziałek.

Znana piosenkarka ma problemy. Dorota R. z zarzutami prokuratorskimi
Znana piosenkarka ma problemy (AKPA)

Dorota R. podejrzana jest o pomocnictwo do przestępstwa z artykułu 300 Kodeksu karnego. Mówi on o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli. Grożą za to 3 lata więzienia, chyba że wierzycieli było wielu, wtedy możliwa kara wzrasta nawet do 8 lat.

Jak udało się ustalić RMF FM, w sprawę zamieszany jest również były mąż wokalistki, Emil S. Mężczyzna został już zatrzymany w Warszawie i aktualnie wciąż jest przesłuchiwany.

Emil S. jest producentem takich filmów jak: "Last minute", "Służby specjalne", "Pitbull. Nowe porządki", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Pitbull. Ostatni pies, czy "Dziewczyny z Dubaju", który niedawno pojawił się w kinach.

Nie pierwsze problemy znanej pary

Przypomnijmy, że w maju 2018 roku Dorota R. oraz Emil S. zostali oskarżeni przez stołeczną prokuraturę okręgową o składanie fałszywych zeznań w postępowaniu dotyczącym oszustwa na szkodę partnera piosenkarki.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o wpis Tuska. Budka dolał oliwy do ognia
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić