o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Znany polityk PiS chce ochrony dla Tuska. "Donald wciąż nie ma"

18
Podziel się

Nie milkną echa anonimowych e-maili z pogróżkami, które otrzymali członkowie kierownictwa PO. Zdaniem jednego z polityków PiS nie należy zwlekać ani chwili dużej i zapewnić Donaldowi Tuskowi oraz innym prezesom partii należytą ochronę.

Znany polityk PiS chce ochrony dla Tuska. "Donald wciąż nie ma"
Donald Tusk podczas konferencji prasowej (PAP, Piotr Nowak)
bESwexhh

Anonimowe pogróżki skierowane do kierownictwa PO mogą niepokoić. Treścią jednego z e-maili pochwalił się Radosław Sikorski. Autor anonima groził byłem ministrowi śmiercią, zapowiadając, że wbije mu nóż niczym zabójca Pawła Adamowicza. Minister Ziobro poinformował jeszcze tego samego dnia, że sprawą zajęła się prokuratura. Sprawca jednak nadal nie został jeszcze zatrzymany.

bESwexhj

"Super Express" porozmawiał o sprawie z Tadeuszem Cymańskim. Zdaniem znanego polityka PiS Donald Tusk oraz inni szefowie partii powinni otrzymać ochronę, aby w razie ewentualnego ataku zneutralizować go. Ponadto poseł zaapelował do liderów partyjnych, aby ci uspokoili emocje. Jego zdaniem każdy z nich powinien zrobić sobie rachunek sumienia.

Donald Tusk powinien dostać jakąś stałą ochronę. Nie ma różnicy między Tuskiem czy innymi szefami partii, którzy są szczególnie atakowani (...) Ogromna ich rola (przyp. red. liderów) w złagodzeniu napięcia w kraju. I mam tu na myśli nie tylko liderów PiS czy PO, lecz także Lewicę, PSL, Konfederację. Każdy szef partii powinien zrobić rachunek sumienia – stwierdził Cymański.

Na problem braku ochrony Donalda Tuska zwrócił również uwagę anonimowy polityk PO. W rozmowie z "Super Expressem" stwierdził, że poza wydarzeniami politycznymi lider opozycji jest sam. Rozmówca zwrócił również uwagę na fakt bezkarności autora listu, który nadal jest nieuchwytny dla organów ścigania.

bESwexhp
Donald wciąż nie ma ochrony. Jest obok niego kilku ochroniarzy, którzy pilnują go na wydarzeniach publicznych, ale tak to jest sam. Ale on nie da się zastraszyć. No i to jest obowiązek państwa, by ścigać autorów gróźb pozbawienia życia. Przecież nie każdego Polaka stać, żeby wynająć sobie prywatną ochronę! - przyznał ważny polityk PO.
Zobacz także: Polski Ład dobije krajowe firmy? "Bardzo zły moment na wprowadzanie takich zmian"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESwexhK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
podatnik
1 tyg. temu
niech się za swoje ochrania
Hoo9
3 tyg. temu
Kaczor ma ochronę, dla innych już nie starczy
nie komunie
3 tyg. temu
Oto Polacy do czego doprowadzily rzady pis-u.Ci co dzisiaj tak jestescie za pisem i mozecie sobie pisac poczekajcie wszystko polakom ukruca i bedzie gorzej jak za komuny.
bESwexhL
1 jedynka
3 tyg. temu
Donald Tusk twój wyraz twarzy przypomina mi ministra propagandy III rzeszy . Opuść kraj i udaj się do przyjaciół do Berlina .
Romek
3 tyg. temu
A skąd nabrać tylu ochroniarzy, jak połowa pilnuje domu prezesa, a druga połowa biura KC PIS na Nowogrodzkiej ?
Nitras
3 tyg. temu
Piłować przywileje Donka, a może miłować?
Roman G.
3 tyg. temu
A kto tego Niemca ruszy w Polsce? To on jest od siania nienawiści, dożynania i piłowania
Donaldinio
3 tyg. temu
Może zatrudnić syna na ochroniarza,jest zdolny i zna się na samolotach.
Polak
3 tyg. temu
Jakby Tusk inaczej się zachowywał to nie potrzebowałby ochrony. To co on wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie, chyba jest chory na wściekliznę
Taaaa
3 tyg. temu
Bedzie chciał ochrony to wynajmie stac go był na dorobku On nami sie nie martwił i nie martwi nic nie zrobił jak mial możliwości
Paulus
3 tyg. temu
Po co mu ochrona polska, jak już ma niemiecką.
henio
3 tyg. temu
Wystarczy że podatnik płaci za ochronę zbawcy narodu.
Tusk
3 tyg. temu
gdzie jest złoto ukradzione z afery AmberGoldu ?
bESwexhD
Gdr
3 tyg. temu
Dla osób którzy działają na szkodę Polski nie należy się ochrona trzeba tylko zmienić sposób postępowania p. Sikorski.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić