Znęcał się nad noworodkiem. W tle było słychać błagania, by przestał

27

W sieci ukazało się szokujące nagranie, na którym zarejestrowano scenę znęcania się nad noworodkiem. Filmik został szybko usunięty z mediów społecznościowych, jednak zanim to nastąpiło, na szczęście zdążyli go obejrzeć funkcjonariusze policji. Co się na nim działo?

Znęcał się nad noworodkiem. W tle było słychać błagania, by przestał
W Irlandii doszło do aresztowania mężczyzny, który znęcał się nad kilkutygodniowym noworodkiem (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images, ? 2021 SOPA Images)

Jak informuje Irish Mirror, do zdarzenia doszło w północno-wschodniej części Irlandii. Całe nagranie trwało trzy minuty i zostało sfilmowane w pomieszczeniu.

Mężczyzna znęcał się nad 3-tygodniowym noworodkiem

Zgodnie z relacją funkcjonariuszy irlandzkiej policji obecny na nagraniu mężczyzna trzymał 3-tygodniowego noworodka głową w dół, zaciskając dłonie na jego kostkach. W pewnym momencie zaczął również gwałtownie wymachiwać maluchem.

Mężczyzna na moment przerwał, po czym wrócił do dręczenia noworodka w ten sam sposób. Teraz jednak spotkało się jednak z głośnym protestem obecnej w pomieszczeniu kobiety. Z jej słów można było wywnioskować, że szarpiąc dzieckiem, oprawca próbował w makabryczny sposób parodiować akt chrztu.

Drogi Boże! Nie chrzcij dziecka w ten sposób czy cokolwiek robisz – prosiła wyraźnie zdenerwowanym głosem kobieta (Irish Mirror).
Zobacz także: Zobacz też: Jego dzieci jadły tylko ciastka. Teraz pójdzie do więzienia

Mężczyzna jednak nie zamierzał posłuchać. Zamiast przerwać, kontynuował niebezpieczną "zabawę". Imitował, że czterokrotnie zanurza dziecko w wodzie i przedrzeźniał wypowiadane przez kapłana przy takiej okazji słowa.

Jesteś złym s*kinsynem, wiesz o tym? Jesteś złym s*kinsynem – krzyczała w tle przerażona kobieta (Irish Mirror).

Z czasem jednak kobieta przestała protestować, a nawet śmiała się, gdy mężczyzna kołysał dzieckiem, trzymając je za stopy. Zaczęła znowu sprzeciwiać się dopiero, gdy w trakcie tortur główka malucha odchyliła się w niepokojący sposób.

Rzecznik irlandzkiej policji potwierdził w rozmowie z Irish Mirror, że funkcjonariusze dotarli do oprawcy noworodka. Zdradził, że jest to mężczyzna około 30-tki, a sam maluch został już objęty właściwą opieką. Jednocześnie odmówił podania szczegółów sprawy, zasłaniając się jej "delikatnym charakterem".

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić