Zmuszał syna do biegania na bieżni. 6-latek nie przeżył

9

Christopher Gregor uważał, że jego syn Corey jest "za gruby". Aby odchudzić 6-latka, ojciec zmuszał go do wycieńczającego treningu na bieżni. W końcu bezmyślność Gregora doprowadziła do śmierci chłopca. Bezpośrednia przyczyna zgonu jest szokująca.

Zmuszał syna do biegania na bieżni. 6-latek nie przeżył
Oskarżony uważał, że jego syn Corey ma nadwagę i zmuszał go do wysiłku ponad siły, aby stracił "zbędne kilogramy" (Facebook, Bre Micciolo)

Ze względu na niejasne okoliczności śmierci 6-latka władze poleciły przeprowadzenie sekcji jego zwłok. Jak podaje "New York Post", koroner ustalił, że Corey zmarł w konsekwencji urazów brzucha i klatki piersiowej, spowodowanych tępym narzędziem.

Zmuszał syna do treningu ponad jego siły. Doszło do tragedii

W trakcie śledztwa doszło m.in. do zabezpieczenia nagrań z monitoringu centrum fitness Atlantic Heights Clubhouse w Barnegat w stanie New Jersey, gdzie Corey przebywał przed śmiercią. Zarejestrowano na nich, jak 6-latek jest zmuszany przez ojca do treningu na bieżni.

Christopher Gregor, ojciec 6-latka, znęcał się nad chłopcem, nieustannie zwiększając prędkość. W końcu Corey, nie nadążając za narzuconym mu tempem, gwałtownie spadł z bieżni, dotkliwie się przy tym obijając.

Gdy Corey spadł z bieżni, Christopher Gregor, zamiast sprawdzić jego stan, zmusił syna do powrotu do ćwiczeń. Chłopiec wyrywał się i odmawiał dalszego treningu, wtedy ojciec ugryzł go w głowę. 6-latek zmarł następnego dnia.

Christopher Gregor został aresztowany i usłyszał zarzut morderstwa. Nie był to pierwszy kontakt mężczyzny z policją – w ubiegłym roku został oskarżony o narażenie syna na niebezpieczeństwo.

Zobacz także: Zobacz też: #11 pytań o przemoc wobec kobiet
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić