aktualizacja 

Zobaczył go w lesie na Helu. Pokazał nagranie. Reakcja ludzi

184

W mediach społecznościowych pojawiło się wideo, które wzbudziło spore zainteresowanie internautów. Jednemu ze spacerowiczów udało się uchwycić kamerą spotkanie z danielem-albinosem. Wyjątkowa obserwacja miała miejsce w lasach Półwyspu Helskiego.

Zobaczył go w lesie na Helu. Pokazał nagranie. Reakcja ludzi
Bliskie spotkanie z Danielem (Facebook)

Wyjątkowe nagranie wideo opublikowała na Facebooku Kuźnica Hel. 12 października autor nagrania podczas spaceru po lasach na Półwyspie Helskim miał niezwykłe szczęście. Podczas przechadzki udało mu się natknąć na białego daniela. Okazja była na tyle wyjątkowa, że sięgnął za kamerę swojego telefonu.

Utrwalony obraz niewątpliwie zawiera dech w piersiach. Autor nagrania uchwycił pięknego białego daniela w jego środowisku naturalnym. Spore emocje budzi w szczególności początek wideo, na którym zwierze jest ewidentnie świadome obecności człowieka. W pierwszych sekundach daniel spogląda w oko kamery.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Daniel na początku nagrania zastygł na kilka sekund. Nagrywający mógł mieć powody do obaw. Nie wiedział, czy zwierzę nie zaatakuje go po sekundach bezruchu. Na szczęście obyło się bez agresywnych zachowań. Autor wideo spróbował nawet zbliżyć się do daniela, jednak ten spłoszył się wtedy i zaczął uciekać. Trzeba przyznać, że napotkanie zwierzaka na własne oczy musiało być niesamowitym przeżyciem.

"Dostojny i piękny!"

Wideo zdobyło sporą popularność w mediach społecznościowych. W nieco ponad dobę od opublikowania zareagowało na nie na Facebooku ponad 6 tysięcy użytkowników. Nie zabrakło również wielu komentarzy ze strony internautów. Komentujący byli pod wrażeniem piękna napotkanego Daniela. Niektórzy wyrazili również nadzieję, że zwierze nigdy nie napotka na myśliwego.

Dostojny i piękny! - napisała internautka.
Cudny jest. Natura to największa czarodziejka - stwierdziła komentująca.
Oby ten cudowny daniel nie miał bliskiego spotkania z myśliwym - napisała internautka.
Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić