Żołnierz wyszedł z baru i zaginął. Monitoring uchwycił dwie tajemnicze postacie

43

Żołnierz Marynarki Wojennej USA poszukiwany. Mężczyzna wyszedł z baru i słuch po nim zaginął. Monitoring obok lokalu uchwycił dwie tajemnicze postacie. Jak podaje policja, marynarz ostatni raz był widziany przy przystani nad jeziorem.

Żołnierz wyszedł z baru i zaginął. Monitoring uchwycił dwie tajemnicze postacie
Żołnierz wyszedł z baru i zaginął. Monitoring uchwycił dwie tajemnicze postacie (WMAQ, Waukegan Police)

Zagraniczne media informują o tajemniczym zaginięciu marynarza. Jak pisze NBC News, członek Marynarki Wojennej USA, ostatni raz był widziany wychodząc z baru w mieście Waukegan leżącym nad jeziorem Michigan.

Według nieoficjalnych doniesień zaginiony pojawił się również przy przystani nad jeziorem. Wcześniej Seamus Gray był widziany w sobotę 18 marca. Mężczyzna wychodził z baru, co uwiecznił monitoring.

Zaginięcie zgłoszono dopiero we wtorek, po tym gdy nie zgłosił się do Marynarki Wojennej. - Gray jest przydzielony do Naval Station Great Lakes, która znajduje się na wybrzeżu jeziora Michigan na południe od Waukegan, jak podała policja - pisze NBC News.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Atomowy okręt USA uderzył w "nieznany obiekt". Groźny incydent na Morzu Południowochińskim

Żołnierz wyszedł z baru i zaginął. Monitoring uchwycił dwie tajemnicze postacie

Władze informują, że kamera uwieczniła Graya w pobliżu baru o 1:40 rano. Na nagraniu oprócz żołnierza widać dwie tajemnicze postacie.

Nagranie z monitoringu spoza baru wydaje się pokazywać jakiś rodzaj interakcji, jaką Gray miał prawdopodobnie z dwoma innymi osobami, ale nagranie nie jest wyraźne.

Bar, w którym spędzał czas zaginiony żołnierz Marynarki Wojennej nie utrudniał współpracy. Lokal był chętny i skory do pomocy w odnalezieniu mężczyzny.

Zastępca szefa policji Brian Mullen poinformował, że ustalana jest tożsamość mężczyzn w kapturach. W czwartek policja skupiła się na poszukiwaniach nad pobliskim jeziorem, drogą lądową i powietrzną.

- W tym momencie po prostu kontynuujemy poszukiwania Seamusa - przekazał Mullen w czwartek. - Wierzymy, że jest w doskonałej formie i mamy wielką nadzieję, że go znajdziemy - dodał.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić