Zrobiła to w restauracji, trafiła do aresztu. Kelnerka w szoku

2

Jannelle Broland została zaatakowana przez klientkę, której nie przypadła do gustu zamówiona potrawa. Wściekła nieznajoma wylała na kelnerkę gorącą zupę. Teraz agresywną kobietę spotkają konsekwencje – policjantom udało się ustalić jej tożsamość i aresztować.

Zrobiła to w restauracji, trafiła do aresztu. Kelnerka w szoku
Jannelle Broland może odetchnąć z ulgą. Policja dotarła do kobiety, która wylała na nią gorącą zupę (CCTV Sol de Jalisco)

Do ataku na kelnerkę doszło w restauracji Sol de Jalisco w Temple w Teksasie. Z powodu temperatury stopił się fragment plastikowego wieczka, które okrywało miskę z zupą. Jannelle Broland zaproponowała klientce, niezadowolonej z tego faktu, darmowy zamiennik posiłku lub zwrot pieniędzy.

Mimo że Jannelle Broland próbowała uspokoić klientkę i zaoferowała rozwiązanie problemu, ta nie przestała na nią krzyczeć. W końcu agresywna kobieta rzuciła w twarz kelnerki miską z gorącą zupą, a następnie wyszła z lokalu w towarzystwie swojego towarzysza, śmiejąc się ostentacyjnie.

Agresywna klientka aresztowana. Wylała na kelnerkę gorącą zupę

Jannelle Broland złożyła zawiadomienie o zdarzeniu na policję. Jak podaje New York Post, funkcjonariuszom – m.in. dzięki nagraniom z monitoringu – udało się ustalić tożsamość agresywnej klientki restauracji. To 31-letnia Amanda Martinez.

Amanda Martinez została aresztowana, 31-latce przedstawiono zarzut napaści. Jak podkreślił Allen Teston, zastępca szefa policji Temple, zachowanie Martinez było niedopuszczalne, a klientka restauracji nie miała żadnego powodu, aby zachować się agresywnie.

Nie tolerujemy tego typu zachowań (...). Jeśli obywatel uważa, że został źle obsłużony, radzimy mu zachowywać się spokojnie do czasu rozwiązania problemu – zaznaczył Allen Teston w rozmowie z New York Post.
Zobacz także: Zobacz też: Eksplodująca kolacja. To musiał być jej najgorszy dzień w pracy
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić