Poznań. Kelnerka spłonęła w restauracji. Nowe informacje

41

W jednej z restauracji na terenie City Parku w Poznaniu dwa lata temu doszło do pożaru. W wyniku wybuchu zmarła 30-letnia kelnerka. Prokuratura zakończyła śledztwo w tej sprawie i skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko zarządcy lokalu.

Poznań. Kelnerka spłonęła w restauracji. Nowe informacje
Zdjęcie ilustracyjne. (Getty Images, Miodrag Gajic)

Do dramatu doszło we wrześniu 2019 r. w restauracji hotelowej Whisky 88 w Poznaniu. Pożar wybuch w wyniku zapalenia się pojemnika z paliwem do kominków. Poszkodowane zostały cztery osoby, w tym 30-letnia kelnerka. Kobieta miała poparzenia II i III stopnia, po kilku dniach zmarła.

Piękna dziewczyna stała cała w ogniu i płonęła! Obrazek jak z horroru. Ktoś krzyczał, żeby szybko dzwonić na pogotowie i prosił o koc, aby ją ugasić. Następnie kazano wszystkim ewakuować się z budynku. Do teraz nie mogę się pozbierać. Coś strasznego - relacjonował świadek zdarzenia, cyt przez portal epoznan.pl

Wyjaśnianiem okoliczności tragedii zajęła się prokuratura. Śledczy prowadzili dochodzenie pod kątem naruszenia przepisów BHP oraz spowodowania śmierci 30-latki.

Zarządca lokalu stanie przed sądem

Jak podaje "Głos Wielkopolski" prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko zarządcy lokalu. Ziemowit M. odpowie m.in. za nieumyślne spowodowanie śmierci 30-letniej kelnerki, która zmarła na skutek rozległych oparzeń.

Zarządca lokalu już w ubiegłym roku usłyszał zarzuty. Mężczyzna złożył wyjaśnienia i nie przyznał się do winy. Niebawem Ziemowit M. ma stanąć przed sądem.

Zobacz także: Perspektywa Afganki, która mieszka w Polsce. Wzruszający spot
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić