Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Zwrócił uwagę nastolatkom, by nie pchali się do trolejbusu. Dostał w twarz od 14-latka

316

54-latek z Lublina zwrócił uwagę dwóm nastolatkom. którzy chcieli wsiąść do trolejbusu, gdy jeszcze wysiadali pasażerowie. Bardzo grzecznie.

Zwrócił uwagę nastolatkom, by nie pchali się do trolejbusu. Dostał w twarz od 14-latka
(PAP)

Według świadków zachowanie mężczyzny było niezwykle kulturalne. To jeden z nastolatków zareagował niesłychaną agresją. Zaczęło się od słów, a skończyło dużo gorzej -

Na brak kultury młodzieńców zareagował jeden z podróżnych, który zwrócił nastolatkom uwagę na ich niestosowne zachowanie. Jego reakcja spotkała się z atakiem agresji. Kiedy 54-latek złapał jednego za ramię, drugi zadał mu cios w twarz. Po tym wszystkim napastnik rzucił się do ucieczki - relacjonuje zdarzenie asp. Anna Kamola z KWP Lublin.

Zaatakowany mężczyzna zdołał złapać jednego ze swoich oprawców. Później sam doprowadził go do policjantów, którzy niedaleko patrolowali ulice - donosi lublin112.pl. Zatrzymanym okazał się 16-letni mieszkaniec miasta.

Zobacz także: Nie przegap: Bójka w Sądzie Najwyższym. Policja użyła siły

Policjanci ustalili też personalia drugiego z młodych mężczyzn. Ten widząc kolegę w „tarapatach”, sam wrócił na miejsce zdarzenia. Okazał się nim 14-letni lublinianin – dodaje asp. Anna Kamola.

Zaatakowany 54-latek poddał się obdukcji. Lekarz potwierdził niewielkie obrażenia nosa. Obaj napastnicy są nieletni, więc sprawa trafi do Sądu ds. Rodziny i Nieletnich w Lublinie.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić