aktualizacja 

42-latka spodziewa się trzynastego dziecka. Szokujące słowa kobiety

74

Alexis Brett ze Szkocji przekonuje, że jest odporna na antykoncepcję. Kobieta sugeruje w mediach, że nie działa na nią większość środków, a ona nie chce już więcej potomstwa. Dlatego też rozważa zabieg sterylizacji.

42-latka spodziewa się trzynastego dziecka. Szokujące słowa kobiety
42-latka spodziewa się trzynastego dziecka. Szokujące słowa kobiety (Twitter)

Ta historia nadaje się na film. Alexis Brett do 2019 roku urodziła dziesięciu chłopców, zanim na świat przyszła jej córeczka Cameron. Kobieta mówiła wprost, że oszalała ze szczęścia, kiedy okazało się, że w końcu urodzi dziewczynkę.

42-letnia Alexis Brett i jej mąż David zarzekali się wówczas, że nie będą mieli więcej dzieci. Nic z tego nie wyszło. Para ma 11 synów i jedną córkę. 42-latka poinformowała niedawno, że jest w ciąży po raz trzynasty. Na świat przyjść ma druga córka pary. Brett przyznaje, że nigdy nie planowała dużej rodziny, ale teraz, gdy już ją ma, to uwielbia swoje życie.

Alexis rodzi dzieci jedno po drugim i twierdzi, że to wszystko dlatego, że antykoncepcja po prostu na nią nie działa. Pierwsze dziecko urodziła 17 lat temu, a ostatnie dwa lata temu. Rodzina żyje w pięciu pokojach, po troje dzieci w każdym - osobno zgromadzone są starsze dzieci, osobno te najmłodsze.

Trzynaste dziecko będzie moim ostatnim, mam już 42 lata. Wiem, że mówiłam tak już wcześniej, ale teraz mówię poważnie - przekonuje kobieta.

Poprzednia deklaracja z 2019 roku nie sprawdziła się, gdyż jej rodzina niedługo znów się powiększy. Po tym porodzie ma być jednak inaczej, gdyż kobieta jest na tyle zdesperowana, że rozważa zabieg sterylizacji.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Oboje rodzice nie pracują

Alexis jest mamą, która nie pracuje zawodowo, tylko poświęca swój czas i energię opiece nad dziećmi. Także jej mąż David nie pracuje. Mężczyzna odszedł na emeryturę. Sześć lat temu zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona we wczesnym stadium.

Jak przekazuje "The Mirror", Alexis wstaje o 5.30, pije kawę i bierze prysznic, a następnie przygotowuje dzieci do wyjścia do przedszkola i szkoły. Kobieta zdradziła, że przy tak licznej gromadce dzieci pralka chodzi niemal 50 razy w ciągu tygodnia.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wspomina bal charytatywny Omeny Mensah: "To była symboliczna kwota"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić