Babcia zrobiła tatuaż z imieniem wnuka. Szybko tego pożałowała

35

Tatuaże z imionami lub podobiznami nowonarodzonych dzieci cieszą się sporą popularnością. Najczęściej robią je rodzice, jednak czasem decydują się na nie także dziadkowie. Nie zawsze okazuje się to dobrym pomysłem, o czym opowiedziała w sieci pewna internautka.

Babcia zrobiła tatuaż z imieniem wnuka. Szybko tego pożałowała
Babcia postanowiła wytatuować sobie imię wnuka (Adobe Stock)

Wybór imienia dla dziecka to nie lada wyzwanie. Niektórzy rodzice chcą, aby ich dziecko wyróżniało się z grona rówieśników oryginalnym imieniem. Mogą mieć jednak obawę, że zbyt ekscentryczne imię okaże się poważnym ciężarem. Rzadko jednak zdarza się, że wcześniej podjęta decyzja zostaje zmieniona. Historia jednej z internautek pokazuje, że może prowadzić to do nieoczekiwanych przykrych konsekwencji.

Babcia wytatuowała sobie imię wnuka. Mama dziecka podjęła kłopotliwą decyzję

Pewna kobieta opowiedziała w sieci o wyjątkowo niezręcznej sytuacji, jaka ją spotkała. Mimo że podjęli z mężem decyzję o imieniu dla dziecka, po dwóch tygodniach ostatecznie postanowili je zmienić. Kobieta nie spodziewała się, że teściowa zdąży... wytatuować sobie imię wnuka na ramieniu.

Co za koszmar! - napisała internautka.

Na forum "Mumsnet" kobieta podkreśliła, że ani ona, ani jej mąż, nie prosili babci dziecka o taki gest. Nie wiedzieli także, że planuje zrobić coś podobnego. Świeżo upieczona mama zaznacza, że czuje się strasznie i nie ma pojęcia, jak poradzić sobie z nietypową sytuacją.

Naprawdę, próbuję namówić samą siebie na zachowanie imienia, ale ono nie pasuje - napisała.

"To była całkowicie jej decyzja"

Internauci zaczęli wspierać kobietę w komentarzach. Podkreślali przede wszystkim, że nie jest to jej problem, ale teściowej. - To była całkowicie jej decyzja - czytamy. - Masz całkowite prawo do zmiany zdania. To nadal pierwsze dni twojego dziecka i dopiero je poznajesz - skomentowała jedna z użytkowniczek. - Nie ma mowy, żebym zachowała imię, którego tak naprawdę nie chcę, ponieważ ktoś zdecydował się wytatuować je na swoim ciele. Zmień imię na takie, które lubisz. Teściowa może zrobić usunięcie laserem lub zakrycie - stwierdziła inna osoba.

Użytkownicy doradzali także, aby mama dziecka użyła niechcianego imienia jako drugiego. Młoda kobieta podkreśliła jednak, że nawet to nie wchodzi w grę. - Po prostu jej powiedz. Wtedy może dodać "Gary, wcześniej znany jako Wayne" - żartobliwie skomentował ktoś inny.

Zobacz także: Proste sposoby na czyszczenie trudno dostępnych miejsc

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Autor: DFR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić