Depiluje miejsca intymne. Mówi, jakich klientek nie obsługuje

59

Bare Bonita na co dzień pracuje jako kosmetyczka. Zajmuje się m.in. woskową depilacją miejsc intymnych. Za pośrednictwem TikToka kobieta przekazała, czym jej klientki w ogóle nie powinny się przejmować przed wizytą, a na co warto zwrócić szczególną uwagę.

Depiluje miejsca intymne. Mówi, jakich klientek nie obsługuje
Ekspertka od depilacji intymnej radzi kobietom (Instagram, barebonita_)

Internautka, która publikuje na TikToku pod pseudonimem Bare Bonita, postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych swoimi wskazówkami dotyczącymi depilacji miejsc intymnych. Kobieta na co dzień rozmawia z wieloma kobietami. Często jest zaskoczona, czego dokładnie wstydzą się jej klientki przed wizytą. Opisała też irytujące ją sytuacje.

Klientki tego się wstydzą. Ekspertka od depilacji uspokaja

Miesiączkowanie, gęste owłosienie miejsc intymnych oraz brak prysznica przed wizytą u kosmetyczki. To najczęstsze powody, przez które klientki Bare Bonity czują dyskomfort przed wizytą u kosmetyczki. Profesjonalistka podpowiada, że te kwestie nie mają większego znaczenia.

Jeżeli tylko nosisz tampony, nie musisz się martwić - dodaje w jednym ze swoich tiktoków Bare, dodając, że podejmuje się depilacji tylko w takim przypadku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pokazuje owłosione nogi i pachy. Kaya Szulczewska o kontrowersyjnych zdjęciach

Co ciekawe, zupełnie inna sytuacja sprawie, że ekspertka złości się na swoje klientki. Jest jedna czynność, której wykonywać przed depilacją woskową nie wolno.

Depilacja woskowa miejsc intymnych. O tym musisz wiedzieć

Okazuje się, że wiele klientek popełnia pewien błąd. Bare w jednym z nagrań podkreśliła, że samodzielna depilacja miejsc intymnych na tydzień przed wizytą u specjalistki nie powinna mieć miejsca.

Włoski muszą być dłuższe niż ziarno ryżu - podkreśla Bonity.

W komentarzach wywiązała się dyskusja. Wiele kobiet stwierdziło, że często przed wizytą włoski w tych okolicach są na tyle długie, że stanowią wstydliwy problem. W takiej sytuacji ekspertka zaleca delikatne przycięcie - tak, by nie były dłuższe niż dwa ziarenka ryżu. Dzięki temu depilacja będzie dokładniejsza i zmniejszy się ryzyko wystąpienia podrażnień.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: ZS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić