oprac. Marta Kutkowska| 

Fryzjerka odmieniła bezdomnego. Popłakał się, gdy zobaczył, jak wygląda

70

Ta niezwykła historia pokazuje, że czasem wystarczy odrobina dobrej woli, by odmienić czyjeś życie. Bezdomny mężczyzna próbował zawalczyć o lepszy los, ale nikt nie chciał dać mu szansy. Stylistka fryzur zdecydowała się pomóc włóczędze. Po metamorfozie jest nie do poznania!

Fryzjerka odmieniła bezdomnego. Popłakał się, gdy zobaczył, jak wygląda
Fryzjerka odmieniła bezdomnego (screen Youtube/CBSDFW)

Larry Green spędził na ulicy 20 lat. Mroczne wydarzenia z przeszłości sprawiły, że stracił dom. Próbował szukać pracy, ale jego wygląd sprawiał, że nikt nie chciał go przyjąć nawet na nisko płatne posady. Wtedy wydarzył się cud.

Metamorfoza

Z pomocą mężczyźnie przyszła fryzjerka pod pseudonimem Hot Hands. - Chciałam, żeby poczuł się lepiej. Wiem, że jego sytuacja finansowa aktualnie nie jest stabilna, zależało mi, żeby mimo wszystko, poczuł się doceniany - powiedziała kobieta.

Stylistka całkowicie odmieniła wizerunek bezdomnego. Gdy po wszystkich zabiegach Larry Green spojrzał w lustro, oniemiał z wrażenia i rozpłakał się z radości. - Sprawiła, że znów czuję się jak człowiek - komentował włóczęga.

Szansa na nowe życie

Bezdomnemu zależy, żeby odbudować swoje życie. Pierwszym krokiem do tego będzie znalezienie pracy. Odświeżony, atrakcyjny i schludny wizerunek z pewnością zrobi wrażenie na potencjalnych pracodawcach.

Larry Green jest także ojcem czwórki dzieci i dziadkiem jedenaściorga maluchów. Aktualnie nie ma kontaktu z rodziną, ale bardzo chciałby z powrotem zacieśnić więzi. Mężczyzna jest teraz zdeterminowany, żeby zawalczyć o siebie.

Zobacz także: Dallas Homeless Man Gets Makeover In Time For Father's Day
Zobacz także: Bezdomni w dobie pandemii. Zdzisław Mac mówi, jak rząd powinen im pomóc
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić