Gwiazda "Breaking Bad" w szpitalu. Nowe informacje o stanie Boba Odenkirka

4

Bob Odenkirk, gwiazda "Breaking Bad" zasłabł we wtorek na planie nowego sezonu serialu "Zadzwoń do Saula". W środę jego management przekazał do informacji publicznej wiadomość, że jego stan jest stabilny. Powodem wypadku miały być problemy z sercem.

Gwiazda "Breaking Bad" w szpitalu. Nowe informacje o stanie Boba Odenkirka
Bob Odenkirk (Getty Images)

Aktor Bob Odenkirk we wtorek zasłabł na planie. W środę jednak fanów uspokoiła informacja, że ich idol jest w stanie stabilnym.

Możemy potwierdzić, że Bob jest w stabilnym stanie - powiedział jego rzecznik.

58-letni aktor miał przerwać grę w połowie sceny. Został przewieziony do szpitala w Nowym Meksyku niemal natychmiast.

Ta informacja wstrzymała oddech całego filmowego świata. Na szczęście, wszystko skończyło się dobrze.

On i jego rodzina chcieliby wyrazić wdzięczność niesamowitym lekarzom i pielęgniarkom, którzy się nim opiekują, a także całej obsadzie, ekipie i producentom, którzy pozostali u jego boku. No i rzecz jasna wszystkim, którzy modlitwy sie w jego intencji - dodał.

Fani spekulowali, czy przyczyną problemów aktora nie były upały. W Meksyku, gdzie kręcony jest serial, temperatura sięga 36 stopni Celsjusza.

Jeśli to była kolejna scena na pustyni, może to odwodnienie. Mam nadzieję, że to coś takiego i nic poważniejszego - napisał jeden z fanów na Twitterze.
Mam nadzieję, że to tylko związane z upałem i nic więcej - wtórował inny.

Gwiazdor obecnie kręci szósty i ostatni sezon "Zadzwoń do Saula". Jest to spin-off innej topowej produkcji - "Breaking Bad".

Na razie nie jest wiadome, w jaki sposób stan zdrowia Odenkirka wpłynie na harmonogram zdjęć. Ostatni sezon ma być wyemitowany na początku 2022 roku.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić