Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Kobieta jest w 37. tygodniu ciąży. "Urodzi swoje wnuki"?

1

Alyssa aktywnie wrzuca filmiki na TikToka, prezentując swoje życie prywatne. Kobieta jest w 37. tygodniu ciąży, a ostatnio pochwaliła się niekonwencjonalną nowiną. Kobieta urodzi swoje przyszłe wnuki. Jak to możliwe?

Kobieta jest w 37. tygodniu ciąży. "Urodzi swoje wnuki"?
TikTokerka Alyssa (TikTok)

TikTokerka Alyssa niedługo powita na świecie dziecko. W jednym z ostatnich filmików opublikowanym na portalu widzimy, jak kobieta pokazuje gigantyczny brzuch, leżąc w szpitalnym łóżku.

Urodzi wnuki?

Nie byłoby w tym pewnie nic dziwnego, gdyby nie zaskakujący podpis...

Zdaję sobie sprawę, że jestem obecnie w ciąży z moją córką, która ma już wszystkie swoje komórki jajowe, jakie kiedykolwiek będzie miała, co oznacza, że ????obecnie noszę również moje wnuki - napisała kobieta.

Rozumowanie kobiety nie jest tak absurdalne, jak może się wydawać. Wszystko dlatego, że dziewczynki już w brzuchu mamy produkują komórki jajowe. Jedno z tych jajeczek prawdopodobnie zostanie w przyszłości zapłodnione. Więc idąc tym tokiem rozumowania, Alyssa nosi w brzuchu także... swoje potencjalne wnuki.

Eksperci wyjaśniają jednak, że nie można tego brać tak dosłownie. Wszystko przez różnice DNA.

Mimo że twoja matka i jajo, które cię stworzyło, były technicznie w tym samym ciele (twojej babci) w tym samym czasie, oboje jesteście stworzeni z innej mieszanki DNA - powiedziała specjalistka do spraw płodności, Jenny McCarthy, w rozmowie z magazynem Shape.
Jajeczka twojej matki są tworzone z jej własnego materiału genetycznego, który jest połączeniem DNA jej matki i ojca. Gdyby jajeczko, z którego wyrosłeś, zostało stworzone przez twoją babcię, DNA w nim nie zawierałoby DNA twojego dziadka - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Rozumiecie coś z tego? A może jest to jednak zbyt absurdalne?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić