Koszmarny początek panieńskiego. 45 minut, które zapamięta do końca życia

5

Harris Googe miała nadzieję, że jej wieczór panieński będzie niezapomniany. Rzeczywiście tak było, jednak z innych powodów, niż zakładała. Zamiast cieszyć się lotem i towarzystwem koleżanek, spędziła czas uwięziona w toalecie – i to w trakcie turbulencji!

Koszmarny początek panieńskiego. 45 minut, które zapamięta do końca życia
Sądziła, że czeka ją bajeczny wieczór panieński. Zamiast tego musiała spędzić kilkadziesiąt minut w... toalecie samolotu (TikTok)

Do nagłośnienia historii nieudanego wieczoru panieńskiego przyczyniła się sama bohaterka wydarzeń. Harris Googe postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami za pośrednictwem TikToka, a opublikowany w medium materiał szybko stał się prawdziwym hitem wśród internautów.

Nieudany początek panieńskiego. Panna młoda zatrzasnęła się w toalecie

Harris Googe cieszyła się wieczorem panieńskim, lecąc samolotem nad amerykańskim stanem Utah. W pewnym momencie młoda kobieta postanowiła skorzystać z toalety. Nie zdawała sobie jednak sprawy, że popełnia błąd, który będzie kosztował ją mnóstwo nerwów.

Kiedy Harris Googe próbowała wyjść z toalety, odkryła, że nie jest w stanie otworzyć drzwi. Próby odblokowania zamka lub wezwania pomocy nie przyniosły żadnego rezultatu. Co gorsza przyszła panna młoda usłyszała komunikat, aby pasażerowie przygotowali się do lądowania.

Pilot poprosił stewardessy, aby zaczęły przygotowania do lądowania (...). Zrozumiałam, że przyjdzie mi lądować w toalecie – relacjonowała Harris Googe na TikToku.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Jakby przyszłej pannie młodej było mało nerwów, chwilę później zaczęły się dotkliwe turbulencje. Ostatecznie spędziła w toalecie aż 45 minut – uwolnił ją dopiero konserwator, który posłużył się do otworzenia drzwi łomem.

Harris Googe skarżyła się użytkownikom TikToka, że nie otrzymała od Southwest Airlines żadnej rekompensaty. Młoda kobieta napisała w tej sprawie maila do przedstawicieli firmy, jako dowód na to, co ją spotkało, załączając ten sam materiał, który opublikowała w serwisie społecznościowym. Na razie jednak nie otrzymała żadnej odpowiedzi.

Zobacz także: Zobacz też: Co Polki robią teraz na wieczorach panieńskich?
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić