Kot lizał brzuszek ciążowy właścicielki. Nagle stała się niezwykła rzecz

85

Użytkowniczka Instagrama udostępniła nietypowe wideo, którego bohaterem jest jej kot. Przyszła mama była mocno zdziwiona, z jak wielką czułością zwierzę zareagowało na jej błogosławiony stan. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Kot lizał brzuszek ciążowy właścicielki. Nagle stała się niezwykła rzecz
Kot liże brzuch swojej właścicielki. (Instagram)

Użytkowniczka Instagrama pokazała swój brzuszek w Internecie, jednocześnie informując internautki o stadium swojej ciąży. Przy okazji nagrała, jak spontanicznie na jej ciążowy brzuszek zareagował kot, który przysiadł się do niej podczas realizacji materiału.

Była wprost poruszona zachowaniem zwierzęcia. Kot najwyraźniej zdaje sobie sprawę z faktu, że jego właścicielka jest ciąży. Co więcej - nie jest to dla kota żaden problem, a wręcz powód do radości!

Nagle kot zaczął głaskać brzuszek, a także lizał go i delikatnie masował łapkami. Co najciekawsze - przecież w większości sytuacji zwierzęta zazdrosne są o dzieci, które zwykle zabierają zwierzętom całą uwagę właścicieli, wcześniej mocno skupioną na pupilach. Tym razem jednak tak się nie stało.

#DziennaDawkaDobregoNewsa. Niesłychane! Kot wcale nie jest zazdrosny o jej dziecko

Wszystko wskazuje na to, że kotka pokocha dziecko właścicielki, niemal jak swoje. Widać też, że z niecierpliwością oczekuje na "szczęśliwe rozwiązanie".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić