o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
oprac.
Katarzyna Pawlicka
|

Ksenia Wysogląd zaginęła 13 lutego. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

6
Podziel się

Ksenia Wysogląd zaginęła trzy tygodnie temu. Kobieta wyszła z domu 13 lutego rano i od tej pory nie ma z nią kontaktu. Policja ponownie prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Ksenia Wysogląd zaginęła 13 lutego. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
Ksenia Wysogląd zaginęła 13 lutego (Facebook)
bEEGyPQR

41-letnia Ksenia Wysogląd mieszka w Kętach w woj. małopolskim. Dom opuściła ok. 9.00 rano. Policja ustaliła, że mogła udać się na spacer po górach. Kobieta urządzała sobie bowiem wycieczki w Beskidy: wędrowała m.in. w okolicach Klimczoka oraz w rejonie Hali Lipowskiej. Do poszukiwań włączył się beskidzki GOPR.

Rysopis Kseni Wysogląd

Kobieta ma 167 cm wzrostu i waży ok. 60 kg. Jest średniej budowy ciała. Ma blond włosy, niebieskie oczy, prosty nos i pełne uzębienie. Znakiem szczególnym pani Kseni jest wypukłość na czole w formie guzka po lewej stronie.

W dniu zaginięcia 41-latka była ubrana w czarne getry, jasny sweter, czarną kurtkę o długości poniżej pasa oraz czarne buty do chodzenia po górach. Na głowie miała czarną czapkę. Wychodząc z domu, nie zabrała dokumentów ani telefonu.

bEEGyPQT

Do poszukiwań kobiety wykorzystano psy tropiące, helikopter, drona i nagrania z monitoringu. Niestety, na razie bezskutecznie.

Szeroko zakrojone poszukiwania

Ratownicy przeszukali do tej pory tereny w rejonie Żaru, Kocierza i Palenicy, czyli ulubione szlaki pani Kseni. Nie natrafili na żaden ślad, który mógłby wskazywać na obecność zaginionej. Poszukiwania odbywały się również wzdłuż brzegów raz koryta Soły od zapory w Czańcu aż do Broszkowic, gdzie jest ujście tej rzeki do Wisły. To ponad 30 kilometrów. Niestety, także bez rezultatu.

bEEGyPQZ

Policja przeanalizowała nagrania z miejskiego monitoringu w Kętach. Użyła także psów tropiących. Do poszukiwań włączyli się mieszkańcy miejscowości i okolicznych terenów. W działaniach poszukiwawczych wzięło udział 85 policjantów.

Wszystkie osoby, które spotkały kobietę na szlaku, w schronisku lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc ustalić miejsce jej pobytu, proszone są o kontakt z komisariatem w Kętach pod numerem telefonu 47 83 26 500 lub z najbliższą jednostką policji (telefon alarmowy 112).

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEGyPRu
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(6)
Kulson
7 miesięcy temu
Morderstwo doskonałe?
Gosc3
7 miesięcy temu
No tak to dziwne... a może ona nie wyszła....
Klemens
7 miesięcy temu
Kurde, ze tak moja nie moze zaginac, tylko nierob zycie truje
bEEGyPRv
PIS
7 miesięcy temu
Gdzie jest maska na twarzy
Piotr
7 miesięcy temu
A to Polka czy Inna nacja
Gosc2
7 miesięcy temu
Podejrzane jest ze zaginiona nie zabrala telefonu
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić