aktualizacja 

Ma największe usta. "Lekarze mówią, że mogę umrzeć, ale nie przestanę"

146

Andrea Iwanowa ma 25 lat. Pochodzi z Bułgarii. W mediach społecznościowych zasłynęła z tego, że regularnie powiększa sobie wargi. Obecnie uchodzi za posiadaczkę największych ust na świecie. Przed kolejnymi zabiegami nie powstrzymują jej nawet ostrzeżenia lekarzy.

Ma największe usta. "Lekarze mówią, że mogę umrzeć, ale nie przestanę"
Andrea obsesyjnie powiększa usta (Instagram)

Andrea Iwanowa to influencerka z Bułgarii, która ma obsesję na punkcie operacji plastycznych i upiększających zabiegów. Jest rekordzistką w powiększaniu ust, a od kilku lat może się szczycić tytułem posiadaczki największych ust na świecie.

Zrobiła to z ustami aż 32 razy

W październiku obchodziła 25. urodziny i z tej okazji wstrzyknęła wypełniacze w okolice szczęki i podbródka. Dzięki temu zyskała nowy tytuł - posiadaczki "najbardziej wydłużonego i spiczastego podbródka".

Influencerka, która do tej pory wypełniła usta aż 32 razy, zapewnia przy tym, że nie zapomniała o "zadbaniu o wargi". Na razie jednak chce się skupić na podbródku, aby móc utrzymać nowy rekord. Jest zdeterminowana i nie liczy się z kosztami.

W zeszłym miesiącu były moje urodziny i świętowałam z wypełniaczami szczęki. Jestem zdeterminowana, aby zrobić więcej, ponieważ muszę wydłużyć i wyostrzyć podbródek. Tak bardzo chcę mieć ten rekord i jestem gotowa o niego walczyć - mówi Andrea, cytowana przez "Daily Mirror".

Swoją przygodę z operacjami i zabiegami zaczęła w 2018 roku. Była wówczas studentką filozofii. Początkowo planowała tylko wyrównać wargi, jednak szybko odkryła, że to jej nie wystarczy.

Dziś usta Andrei są tak duże, że prawie zasłaniają dziurki w nosie. Lekarze ostrzegają 25-latkę, iż kolejne ingerencje w urodę mogą zakończyć się nawet jej śmiercią.

Lekarze mówią, że mogę umrzeć, ale to mnie nie powstrzyma. [...] Lekarz powiedział, że uważa, że ​​znowu przesadziłam z wypełniaczami na brodzie. Było zbyt wiele zastrzyków, a będzie ich więcej - mówi Andrea.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Sprawdzam! Huawei Mate 50 Pro
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić