Ciało influencerki znalezione na jamajskiej plaży. Obok leżała peruka

5

Ciało influencerki Aneki Townsend, znanej także jako Slickianna, zostało znalezione na plaży w St. James na Jamajce. Policja natknęła się także na pierwsze ślady, które mogą doprowadzić do rozwiązania sprawy tej tajemniczej śmierci.

Ciało influencerki znalezione na jamajskiej plaży. Obok leżała peruka
Ciało influencerki zostało znalezione na plaży. (Instagram)

W sobotę 22 października spacerowicze, którzy wybrali się na plażę w St. James na Jamajce dokonali makabrycznego odkrycia. W wodzie tuż przy brzegu dryfowało ciało kobiety. Na miejsce natychmiast wezwano służby.

Ciało influencerki

Raporty mówią, że ciało w znacznym stopniu rozkładu zostało znalezione około godziny 9:30. Policja dotarła na miejsce niedługo później. Zwłoki zostały wyłowione z wody i przekazane do dalszych badań

Szybko ustalono, że ciało należy do 35-letniej Aneki Townsend, znanej także jako Slickianna. To znana jamajska influencerka i właścicielka internetowego butiku. Na Instagramie obserwowało ją ponad 300 tys. osób. Wiadomo, że miała syna, jednak szczegóły dotyczące jej życia prywatnego nie są dokładnie znane.

Aneki została znaleziona kompletnie naga. Na jednej stopie miała but, który później zauważono na zdjęciach zamieszczanych na Instagramie, na krótko przed śmiercią. Niedaleko zwłok leżała peruka i ręcznik całkowicie pokryty krwią.

W tym samym czasie śledczy wytypowali pierwszą osobę, która może mieć informacje w sprawie śmierci 35-latki. To Rushane Patterson z Hanoweru. Policja wystosowała publiczny apel do mężczyzny, aby jeszcze w sobotę dobrowolnie zgłosił się na posterunek i złożył zeznania, jednak on ten tego nie zrobił.

Patterson jest poszukiwany przez policję, jednak nie wiadomo gdzie można go znaleźć. Nie wiadomo także, jakie ma powiązania ze śmiercią 35-latki. Policja poinformowała, że skonfiskowano samochód, który jest dowodem w sprawie. Śledztwo trwa.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Putin ma już jeden cel. "To krwioobieg Ukrainy"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić