"Moja mama jest w ciąży z moim chłopakiem". Nie wytrzymała

49

Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych Vanessa dokonała szokującego wyznania na TikToku. Powiedziała swoim obserwującym, że jej chłopak zdradził ją z jej własną matką, a co więcej para spodziewa się teraz dziecka. Filmik został obejrzany prawie 4 mln razy.

"Moja mama jest w ciąży z moim chłopakiem". Nie wytrzymała
TikTokerka wyznała, że jej chłopak zdradził ją z jej własną matką. (TikTok)

Amerykanka o imieniu Vanessa w serii filmików zamieszonych na TikToku opowiedziała swoją szokującą historię. Dziewczyna, będąc na wakacjach w Meksyku dowiedziała się, że jej mama jest w ciąży. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ojcem dziecka jest... chłopak Vanessy.

"Moja mama jest w ciąży z moim chłopakiem"

Dziewczyna ujawniła również, że dostała wiadomości od innych kobiet, które także romansowały z jej partnerem. Vanessa nie ukrywa, że jest w szoku, a cała sytuacja jest dla niej bardzo bolesna.

Wszystko zaczęło się, gdy byłam na wycieczce dziewczyny w Meksyku. Tego ranka wydano decyzję w sprawie Roe v. Wade [ustawa w sprawie aborcji przyp. red.] i dzwoniłam do wszystkich kobiet w moim życiu, aby sprawdzić, jak się mają. Kiedy zadzwoniłam do mamy, była wyraźnie zrozpaczona, płakała - opowiada Vanessa.

Mama nie powiedziała, dlaczego płacze i dziewczyna pomyślała, że po prostu przejęła się wyrokiem sądu. Jednak kiedy dwa dni później nastrój kobiety się nie poprawił, Vanessa zaczęła na nią naciskać i dopytywać się co się stało. Wtedy mama wyznała jej, że jest ponownie w ciąży.

Vanessa początkowo była "bardzo szczęśliwa i podekscytowana". Nie myślała, że będzie miała młodsze rodzeństwo. Ale już po kilku minutach jej matka powiedziała prawdę na temat ciąży. Ojcem dziecka był chłopak Vanessy - John.

Poprosiłam ją, żeby się powtórzyła, żeby pamiętała, że jestem trochę pijana, bo jestem w Meksyku. Pomyślałam tylko "co?" a potem ona powtórzyła, że to John. Po tym, jak to usłyszałam, moja dusza opuściła moje ciało. Nie byłam gotowa na to wszystko, co nastąpiło później - powiedziała.

Historia Vanessy stała się niezwykle popularna na platformie. Pierwszy filmik na temat zdrady obejrzano 3,8 mln razy. Załamana kobieta opublikowała kontynuację, w której dodała, że zerwała z chłopakiem i przeprowadziła się do nowego mieszkania. John przepraszał ją i nalegał, żeby do niego wróciła, ale Vanessa wykreśliła go ze swojego życia.

Vanessa potwierdziła, że ​​nie rozmawia ze swoim byłym chłopakiem i matką. Dziewczyna dodała, że jej chłopak zdradzał ją także z innymi dziewczynami, które zgłosiły się do niej już po publikacji historii.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Jak wygląda Warszawa po sezonie? Sprawdzamy
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić