Nałożyła krem i poszła oglądać telewizję. Spojrzała w lustro, zdębiała

27

25-letnia Devon Birkett zaliczyła wpadkę z samoopalaczem. Użyła produktu na całe ciało i twarz. Zamiast pięknej opalenizny, jej skóra zrobiła się cała zielona.

Nałożyła krem i poszła oglądać telewizję. Spojrzała w lustro, zdębiała
Zaliczyła wpadkę z samoopalaczem, zrobiła się cała zielona (TikTok, TikTok)

Niewiarygodne, co stało się ze skórą 25-letniej Devon. Dziewczyna zamarzyła o pięknej opaleniźnie. Jak przyznaje, zazwyczaj jest blada jak ściana. Uznała, że jeden z wieczorów będzie świetną okazją na przetestowanie samoopalacza znanej firmy.

Devon wybrała odcień "Darker than Dark", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "ciemniej niż ciemno". Dziewczyna nasmarowała się dokładnie produktem nie zapominając o każdym zakamarku, również na twarzy.

Niczego nieświadoma, zasiadła przed telewizorem. Włączyła film dokumentalny poświęcony morderstwom, aż tu nagle...

25-latka spojrzała w lustro. Była przerażona, bo jej skóra przybrała odrażający, zielony kolor. Jak ocenili jej przyjaciele, wyglądała jak Shrek! Stopy, dłonie, ramiona, nogi i całą twarz były w kolorze filmowego ogra.

Devon podzieliła się relacją z nieprzyjemnej przygody na TIkToku. Z czasem zaczęła się śmiać z niefortunnego zdarzenia. W sieci pokazała jak wyglądała wanna po zmyciu preparatu. Jak można się domyślać, wszystko było zielone!

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić