aktualizacja 

Obudziła się po operacji w Turcji. "Ból większy niż ten przy porodzie"

5

Po dwóch naturalnych porodach i wykarmieniu dzieci, Australijka stwierdziła, że jej biust znacznie się zmniejszył. Znacznie podkopało to jej poczucie własnej atrakcyjności. Pojechała więc do Turcji i tam poddała się niskobudżetowej operacji powiększenia biustu. "Ból był większy od porodowego" - wyznała szczerze.

Obudziła się po operacji w Turcji. "Ból większy niż ten przy porodzie"
Poddała się operacji powiększenia biustu w Turcji. (TikTok)

O tym, że ludzie potrafią wiele wycierpieć dla urody, wiadomo nie od dziś. Dobrym przykładem jest Australijka, która prowadzi na TikToku konto o nazwie @mrs.yasminaa.

Powiększyła piersi w Turcji. Ból był nie do wytrzymania

Tiktokerka podzieliła się swoimi doświadczeniami z zabiegu powiększania piersi w Turcji. W tym celu nagrała specjalne wideo i wrzuciła je na platformę.

Po porodach zostałam dosłownie z niczym, bo piersi całkowicie zniknęły. To było coś, co bardzo wpłynęło na moją samoocenę - wyznała w nagraniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wykrywa dotykiem niewielkie guzy w piersiach. Pomaga jej fakt, że jest osobą niedowidzącą

Młoda mama zdecydowała się na odważny krok. Poddała się operacji powiększenia biustu w Turcji. Wierzyła, że po niej szybko powróci do codziennych obowiązków.

Nic bardziej mylnego. Dobę po zabiegu przyszło najgorsze. "Jak tylko się obudziłam, poczułam potworny ból" - powiedziała.

Tiktokerka musiała szybko prosić chirurga o więcej leków przeciwbólowych, bo nie mogła wytrzymać. "Miałam dwa naturalne porody – i ten ból jest znacznie silniejszy – wyznała zdruzgotana.

W kolejnych dniach, po dużym cierpieniu, kobieta odzyskała jednak pogodę ducha. Ból znacznie się zmniejszył i już tak nie dokuczał. "Pamiętam, jak mój mąż powiedział: Tak się cieszę, że to dla siebie zrobiłaś. Wydajesz się o wiele szczęśliwsza" - wspominała.

Następnie Tiktokerka zapewniła, że nie chce reklamować operacji plastycznych ani namawiać kogokolwiek do pójścia pod nóż. Przestrzega też przed podejmowaniem takiej decyzji, żeby zadowolić kogoś innego.

Zanim się upiększysz, zastanów się i upewnij się, że jest to coś, czego pragniesz tylko dla siebie - zaapelowała do swoich fanek.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić