aktualizacja 

Zapytali księdza: "Kto idzie do piekła?". Tak odpowiedział

66

Ksiądz Sebastian Picur prowadzi na TikToku kanał o tematyce religijnej. Tutaj duchowny mierzy się z trudnymi pytaniami na temat wiary, które zadają mu internauci. Teraz jeden z użytkowników sieci chciał się dowiedzieć, kto trafi do piekła po śmierci. Kapłan nie miał wątpliwości. Tak to wyjaśnił.

Zapytali księdza: "Kto idzie do piekła?". Tak odpowiedział
Kto trafi do piekła? Ksiądz rozwiał wątpliwości internautów. (Pixabay, TikTok)

Ksiądz Sebastian Picur został wyświęcony w 2013 roku. Na co dzień posługuje w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie.

Po godzinach uaktywnia się na TikToku, gdzie obserwuje go ponad 649 tysięcy użytkowników. W nagrywanych przez siebie filmikach duchowny promuje wartości chrześcijańskie.

Ponadto, codziennie o godz. 21:00, prowadzi tzw. live, gdzie modli się z internautami litanią loretańską, a także odmawia różaniec.

Kto trafi do piekła? Ksiądz Picur rozwiał wątpliwości internautów

Teraz jeden z tiktokerów zadał kapłanowi trudne pytanie. Chciał się pilnie dowiedzieć, które osoby znajdą się w piekle po śmierci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowe regulacje w Kościele. Czego brakuje w dokumencie Jędraszewskiego?
Kto idzie do piekła? - dopytywał użytkownik sieci.

Na odpowiedź księdza Sebastiana Picura nie trzeba było długo czekać. Duchowny nagrał specjalne wideo, gdzie wyjaśnił, którzy ludzie po swej śmierci muszą liczyć się z wiecznym potępieniem.

Kto świadomie i dobrowolnie odrzuca Pana Boga, sam skazuje się na wieczne potępienie - skomentował krótko i dosadnie kapłan.

Nagranie księdza z TikToka cieszyło się sporą oglądalnością. Internauci chętnie je komentowali. Poniżej przytaczamy niektóre z wpisów.

I nieważne, że całe życie czyni dobro, nie krzywdzi innych i siebie, żyje skromnie. Ważne, że odrzuca Boga - pisał z ironią jeden z użytkowników TikToka.
Piekło jest tu na ziemi, szanowny księże, jakby ksiądz nie zauważył. Nie ma potrzeby więc wierzyć w jakieś brednie o Lucyferach i gorącej lawie - dodawał kolejny.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić