aktualizacja 

Odgrodził się od sąsiadów za grosze. Efekt zdziwił wszystkich

51

W ostatnim czasie ogromną popularnością w sieci cieszą się ogrodowe projekty DIY (ang. zrób to sam). Internautów szczególnie interesują te dotyczące sposobów na zwiększenie prywatności na działce. Poniższy wynalazek szybko poniósł się po sieci, zdobywając tysiące wyświetleń.

Odgrodził się od sąsiadów za grosze. Efekt zdziwił wszystkich
TikToker pokazał, w jaki sposób zbudował "prywatne ogrodzenie" (TikTok, life_of_kiley)

Kiley to pomysłowy internauta, który dzieli się swoimi projektami "zrób to sam" w sieci. W ostatnim czasie szczególną popularnością cieszyły się nagrania mężczyzny, ukazujące proces tworzenia ogrodzenia na przydomowej działce. Kiley, krok po kroku, zademonstrował, w jaki sposób stworzył wyższy płot, który zapewnił mu zdecydowanie więcej prywatności. Internauci w komentarzach pozostawiali słowa uznania. Materiał, z którego został wykonany parkan, wygląda dość niezwykle.

Sam zbudował ogrodzenie. Wykorzystał nietypowy materiał

Efekt końcowy metamorfozy przydomowego ogrodzenia internauty zdumiał wszystkich. Płot, który sprawił, że Kiley nie musi się martwić o ciekawskie spojrzenia sąsiadów, powstał z intrygującego materiału.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odnaleźli ocalałe dzieci w ruinach. Dramatyczne nagranie z akcji ratunkowej po tornado w USA

Jeśli wierzyć autorowi nagrania, budowa płotu nie należała do trudnych zadań. Parkan i brama prezentują się naprawdę zjawiskowo. Co ważne, choć materiał sprawia wrażenie przezroczystego, stanowi przeszkodę dla podglądaczy - osoby z zewnątrz nic przez płot nie zobaczą.

Materiał wykorzystany do stworzenia nietypowego ogrodzenia to stal Corten. Metal ten jest odporny na warunki atmosferyczne. Po czasie zewnętrzna powłoka metalu przybiera kolor naturalnej rdzy.

- Brama obraca się w obie strony i automatycznie zatrzaskuje - dodał na jednym z tiktokowych wideo autor projektu.

Co więcej, według mężczyzny zbudowanie takiego ogrodzenia nie jest dużym obciążeniem dla domowego budżetu.

Internautka nie jest przekonana. Twierdzi, że nie ma sensu

W sieci pojawiają się mieszane opinie na temat ogrodzenia ze stali Corten. Jedna z użytkowniczek TikToka, która natrafiła na nagrania Kiley'ego, przyznała, że od roku jest posiadaczką podobnych paneli. Cel był jeden - odcięcie się od niekoniecznie przyjaznych sąsiadów.

"Jaki jest sens w ogrodzeniu mającym zapewniać prywatność, jeśli sąsiedzi nadal zamierzają nas obserwować?" - napisała kobieta w komentarzu.

Internautka tym samym pokazała, że ogrodzenie nie spełnia swej funkcji. Wścibscy lokatorzy z posesji nieopodal rzekomo nadal mogą ze spokojem podglądać jej rodzinę.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: ZS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić