aktualizacja 

Popularna atrakcja uwięziła dziecko. 4-latka wpadła na gorącym uczynku

21

Nie milkną echa wokół dramatycznych wydarzeń, które rozegrały się w australijskim Queensland. Dziewczynka utknęła w maszynie z zabawkami po tym, jak weszła do środka, aby ukraść pluszaka. Zdarzenie zostało nagrane, a następnie wideo trafiło do mediów społecznościowych.

Popularna atrakcja uwięziła dziecko. 4-latka wpadła na gorącym uczynku
Dziewczynka przeżyła prawdziwy horror (Twitter)

Zdarzenie z Australii może być przestrogą zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Podczas wizyty w pubie w australijskim Airlie Beach czteroletnia Poppy wpadła na pomysł, który dał jej globalny rozgłos. Dziewczynka chciała przechytrzyć maszynę, w której można było wygrać pluszaki. Sprytny plan nie do końca rozegrał się jednak po jej myśli.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Klapa ludzi Morawieckiego? "To postępująca erozja"

Poppy chciała zdobyć pluszaki dla siebie oraz swojej siostry bliźniaczki. W tym celu weszła przez okienko, w którym zwycięzcy mogli odbierać nagrodę po udanej grze. Czterolatka nie wzięła pod uwagę, że zawiasy w drzwiczkach działają w ograniczony sposób, aby zapobiegać oszustwom. Jakimś cudem młodej Australijce udało się jednak wejść do środka.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Po wejściu do środka maszyny dziewczynka nie mogła się wydostać na zewnątrz. Podczas realizowania szalonego pomysłu nie było rodziców, dlatego bliźniaczka, która przyglądała się całej sytuacji niezwłocznie pobiegła po ich pomoc. Kiedy dorośli dotarli na miejsce mama dziewczynek zaczęła nagrywać incydent kamerą swojego telefonu. Poppy była zrozpaczona. Plan ewakuacji obmyślał jej ojciec, a matka nie mogła powstrzymać śmiechu.

Wideo z czterolatką i maszyną trafiło do mediów społecznościowych. Na szczęście dramat Poppy nie trwał długo, gdyż jej ojcu udało się znaleźć sposób na uwolnienie. Filmik zobaczyło tysiące internautów na całym świecie. Materiałem zainteresowała się również lokalna telewizja. Komentujący byli pełni współczucia dla dziecka, usprawiedliwiając je niskim prawdopodobieństwem wygranej w maszynie w przypadku uczciwej rozgrywki.

Jedynym sposobem na zdobycie jednej z tych pazurów jest kradzież - napisał internauta.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić