Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Zuzanna Sierzputowska
|

Jej małżeństwo trwało jeden dzień. Oto co mąż zrobił na weselu

222
Podziel się:

Rozgoryczona panna młoda napisała list z prośbą o pomoc do jednej z amerykańskich redakcji. Kobieta wyznała, że jej ślub skończył się dla niej katastrofą. Świeżo upieczony małżonek zrobił coś, czego nie jest w stanie mu wybaczyć.

Jej małżeństwo trwało jeden dzień. Oto co mąż zrobił na weselu
Panna młoda złożyła pozew o rozwód dzień po ślubie (Adobe Stock, ©wavebreak3 - stock.adobe.com)

Zdarzenie, które miało miejsce podczas uroczystości Amerykanki, zostało zaplanowane z premedytacją. Panna młoda wyraźnie prosiła swojego wybranka, aby nie robił tej jednej rzeczy. Mężczyzna upokorzył narzeczoną przed zebraną rodziną i znajomymi. Dzień później małżonka złożyła papiery rozwodowe.

Planując wesele, poprosiła go o jedną rzecz. Nie spełnił tej prośby

Panna młoda wyznała, że na początku wszystko szło zgodnie z planem. Ona i jej narzeczony świetnie się dogadywali, podzielili obowiązkami oraz kosztami. Ważny dzień zbliżał się wielkimi krokami. Kobieta jednocześnie była bardzo podekscytowana oraz zdenerwowana - chciała, aby ten moment był czymś, co zapamięta na całe życie. Nie przewidziała jednak, iż długo nie wyrzuci go z pamięci z innego powodu.

Nigdy nie zależało mi na małżeństwie. Jednak po oświadczynach partnera naprawdę ucieszyłam się, że czeka nas taka wspólna przygoda. Myślałam, że oboje podejdziemy do tematu rozsądnie. Już na samym początku podkreśliłam partnerowi, że mam do niego tylko jedną prośbę - nie chciałam, aby moja głowa wylądowała w ślubnym torcie - pisze kobieta.

Łatwo się domyślić, co sprawiło, że ważny dzień stał się dla kobiety jednym z najbardziej żenujących w jej życiu. Mężczyzna złapał żonę za kark i siłą wsadził jej twarz prosto w weselne ciasto.

"Bliscy prosili mnie o podjęcie innej decyzji"

Kobieta nie mogła pogodzić się z faktem, że świeżo upieczony mąż nie spełnił jej jedynej prośby. Poczuła, że mężczyzna w ogóle nie ma do niej szacunku. Już następnego dnia powiedziała mu, że to koniec i złożyła pozew o rozwód.

Bliscy i znajomi prosili mnie o podjęcie innej decyzji. Twierdzą, że powinnam dać mu drugą szansę. Przyjaciele uważają, że rozwód to poważny błąd - wyznała w liście.

Osoby, które przeczytały jej słowa skierowane do redakcji, popierają decyzję kobiety. Twierdzą, że zachowanie mężczyzny to typowy sygnał ostrzegawczy, mówiący o tym, że nie będzie się w przyszłości liczyć z jej zdaniem.

Wyznaczyła mu granicę, a on ją złamał. Podjęła słuszną decyzję;
Demonstracja pogardy to najlepszy sygnał na to, że małżeństwo legnie w gruzach. Mam nadzieję, że szybko zdobędziesz rozwód! - piszą internauci.

Upokorzenie na oczach rodzin oraz przyjaciół z pewnością nie jest miłym doświadczeniem. Rzeczywiście komentujący mogą mieć sporo racji - taka publiczna pogarda dla prośby bliskiej osoby nie wróży nic dobrego.

Zobacz także: Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(222)
Joasia
2 miesiące temu
Mogła się zrewanżować wciskając mu twarz w gorącą pomidorową z ryżem
Hendrix
4 miesiące temu
Mi żona w dniu ślubu powiedziała , że ślub dla miej to tylko papier . I tak ją traktuję jak papier .Rozwaliła mi życie w dniu który miałem wspominać i celebrować . W końcu zapytała dlaczego nie obchodzę rocznic ślubu .To jej mówię po latach że co mam papier obchodzić ? Ona jest moją wypowiedzią załamana chce rozwodu .Rozwód to też tylko papier możesz już teraz ******** .
Auła
4 miesiące temu
Duma panny młodej najważniejsza zresztą sama nie chciała wychodzić za mąż więc po co ten lament i szopka. I jedno i drugie ma spokój.Na siłę nic dobrego nie wyjdzie.
ąny
4 miesiące temu
Miała rację .
Hrhhr
4 miesiące temu
To taki prymitywny zwyczaj na zachodzie.
Definicja
4 miesiące temu
Małżeństwo to dobrowolne ograniczenie się do jednej osoby
warszawianka
4 miesiące temu
Zastanawiam się czy takie historyjki, moim zdanie całkowicie wymyślone, pozytywnie wpływają na nasz intelekt?
Dawid
4 miesiące temu
Wiedziała i zamówiła tort?
V K
4 miesiące temu
No respect, no woman.
CNNNC
4 miesiące temu
Mezczyzna przemocowy . Nastepnym razem utopi w torcie jak sie napije , a zona mu nie podejdzie
Ojej...
4 miesiące temu
Gdyby to była pizza, to rozumiem, ale w tort? Niewybaczalne.
Kurcze,
4 miesiące temu
Poruszyła mnie ta historia. Chyba nie usnę.
Serio
4 miesiące temu
Małżeństwo powinno zostać unieważnione z powodu choroby psychicznej pana młodego vel męża
...
4 miesiące temu
Po co wkładać głowę żony w tort?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić