Paulina Brzozowska
Paulina Brzozowska| 

Spełniła swoje marzenie i wyszła za mąż. Zmarła 18 godzin później

58

To był dzień jak z bajki. Heather i Dave spełnili swoje marzenie i powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Była biała suknia, rodzina i tort. Niestety był też rak w zaawansowanym stadium. Przez niego panna młoda zmarła zaledwie 18 godzin po ślubie.

Heather została panną młodą
Heather została panną młodą (Facebook.com)

Historia Heather i Dave'a Mosherów w mgnieniu oka obiegła świat. A informacja o śmierci panny młodej złamała serca tysiącom osób. Christina Lee, będąca druhną na ich ślubie, podzieliła się z internautami pięknymi fotografiami. Wola walki, jaką na nich widać, inspiruje.

Para poznała się na kursie swinga w 2015 roku i szybko stała się nierozłączna. 23 grudnia 2016 roku Dave postanowił oświadczyć się ukochanej. Wiedział, że to kobieta, z którą chce spędzić resztę życia. Nie wiedział jednak, że tego dnia oprócz "tak" usłyszy też przykrą wiadomość.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

U Heather zdiagnozowano raka piersi w zaawansowanym stadium i bardzo rzadkiej formie. Mimo złego samopoczucia kobiety, para rozpoczęła planowanie wesela, które miało odbyć się 30 grudnia 2017 roku.

Wtedy na zakochanych spadł kolejny cios. Rak zaatakował mózg Heather i kobiecie pozostało zaledwie kilka miesięcy życia. W swoich ostatnich chwilach musiała być podłączona do respiratora. Samodzielne oddychanie nie było już dla niej możliwe.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Mimo to Dave stanął na głowie, żeby spełnić marzenie swoje i narzeczonej i ją poślubić. I tak, 22 grudnia 2017 roku w szpitalnej kaplicy, zakochani powiedzieli sobie "tak". W ceremonii brali udział przyjaciele i rodzina narzeczonych, a panna młoda wystąpiła w pięknej białej sukni i makijażu.

18 godzin później, dzień przed Wigilią, kobieta zmarła, zostawiając kochającego męża. On sam w rozmowie z mediami przyznał: - Ona jest moją wielką miłością. Straciłem ją, ale wiem, że nie na zawsze. Chcę dalej walczyć, tak jak ona walczyła – wyjaśnił.

Zobacz także: Zobacz też: Odważna panna młoda

Zdjęcia zakochanych od kilku dni krążą w sieci i stanowią inspirację dla setek tysięcy osób. To idealny przykład na to, że prawdziwa miłość istnieje i nawet śmiertelna choroba nie jest w stanie jej powstrzymać.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić