aktualizacja 

Sprawdził elektroniczną nianię. Zobaczył swoją dziewczynę

10

22-latek sprawdził przez telefon obraz z elektronicznej niani umieszczonej w pokoju jego córki. Nie zastał tam jednak dziecka, a swoją partnerkę i... własnego ojca. Kochankowie spodziewają się teraz bliźniąt.

Sprawdził elektroniczną nianię. Zobaczył swoją dziewczynę
22-latka zdradziła partnera z jego ojcem. (Facebook)

22-letni Declan Fuller pochodzi z miasta Rhondda w Walii i pracuje w domu pogrzebowym. Jeszcze do niedawna był w związku z 22-letnią Stephanie. Niestety dziewczyna go zdradziła z... jego ojcem.

Zdradziła go z ojcem

Declan i Stephanie byli szczęśliwą parą. Razem mieszkali i wychowywali córkę Willow. Nic nie zapowiadało rodzinnego dramatu.

Kilka miesięcy temu do domu pary wprowadził się Darren — ojciec 22-latka. Był po rozwodzie i nie miał gdzie zamieszkać. Declan niemal od razu zauważyć dziwne zachowanie swojej dziewczyny i Darrena.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Lex Tusk" to bubel prawny? Poseł PiS "odbija piłeczkę"1

Declan powiedział w The Sun, że kilkukrotnie przyłapał Stephanie i Darrena na wspólnym spędzaniu czasu w pokoju. Zazwyczaj tłumaczyli, że tylko oglądali filmy i seriale. 22-latek, chociaż nabierał coraz większych podejrzeń, nic z tym nie robił.

Pewnego dnia Declan, który akurat był w pracy, postanowił sprawdzić co słychać u jego córki. 2-latka miała w pokoju elektroniczną nianię, a obraz można było zobaczyć na telefonie. 22-latek nie spodziewał się, że zamiast dziecka, na ekranie zobaczy Stephanie w objęciach Darrena.

Chociaż Declan nie mógł zobaczyć, co dokładnie robi para, to domyślił się, że łączy ich coś więcej. Jeszcze tego samego dnia rzucił Stephanie, która po raz kolejny tłumaczyła, że z Darrenem tylko oglądała film.

Niedługo później romans Darrena i Stephanie został przez nich oficjalne potwierdzony. A 22-latka ogłosiła, że spodziewa się bliźniąt. Para kochanków wyprowadziła się do miasta oddalonego o niecałe 10 kilometrów.

Declan powiedział, że już teraz nie wie jak wyjaśni córce, że jej rodzeństwo to także jej wujostwo. Dzieci Stephanie będą przyrodnim rodzeństwem Declana, a Willow będzie ich przyrodnią siostrą i bratanicą jednocześnie. Darren będzie zarówno dziadkiem Willow, jak i jej ojczymem.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić