Tak usypia swoje dziecko. Dziękują jej mamy z całego świata

2

Micha Bailey mieszkająca w brytyjskim mieście Canterbury w hrabstwie Kent, podzieliła się z internautami swoim sposobem na uspokojenie dziecka. Młoda mama przyznała, że nie spała od wielu nocy, bo nie mogła uśpić swojej córeczki.

Tak usypia swoje dziecko. Dziękują jej mamy z całego świata
Kobieta odkryła zaskakujący sposób na uspokojenie swojej córeczki (Pexels, TikTok)

Sposobem, jaki zadziałał, okazało się być przyłożenie dziewczynki do dolnych partii brzucha i wykonanie w tej pozycji...kilku przysiadów! Jak pokazała na filmie Bailey, niemowlę od razu się uspokoiło i po chwili zasnęło.

Przysięgam na Boga, robiłam to przez cały dzień, a ona przestała płakać i w końcu zaśnie… Szkoda, że ​​nie wiedziałem wcześniej - przyznała Micha.

Film z tym sposobem stał się viralem, obejrzało go już niemal 2 mln osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dominika Gwit zdradza, czy będzie pokazywać dziecko w mediach

Podziękowania od mam z całego świata

Problemy z usypianiem dzieci, zwłaszcza tych najmłodszych, mają mamy na całym świecie. Nic więc dziwnego, że skuteczny sposób Michy był dla wielu z nich wybawieniem.

Szczerze mówiąc, nigdy w życiu nie kochałam nikogo bardziej niż ciebie! moja córka była tak niespokojna przez cały dzień, po prostu robiłam to przez 2 minuty i zasnęła - przyznała jedna z mam.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Niesamowite! dzięki za udostępnienie tego! To pomogło tak wielu ludziom! - dodała kolejna mama.

Wiele mam zauważa, że sposób pokazany przez Bailey, najprawdopodobniej przypomina niemowlakom ruch, jaki czuły, gdy były w brzuchu swoich mam w czasie, gdy te się poruszały. To podświadomie kojarzy im się ze spokojem i beztroską. Korzystają dzieci i korzystają mamy - nie tylko mają chwilę dla siebie po tym, gdy ich pociechy zasną, ale także dzięki nietypowemu sposobowi na usypianie mają w pakiecie....ćwiczenia!

Micha ma dwoje dzieci - malutką córeczkę Sunday oraz 3-letniego syna Sunny'ego. Bardzo często publikuje filmy, na których można zobaczyć jak spędza dzień ze swoimi pociechami. I mimo, że opracowała idealny sposób na usypianie niemowląt - sama wciąż uczy się wielu rzeczy z matczynej codzienności. Ostatnią z nich było specjalne miejsce na pokrywkach pudełek z mlekiem modyfikowanym. Okazało się, że służy ono do odłożenia łyżeczki na mleko. Do tej pory Bailey nie miała o tym pojęcia i łyżeczkę wrzucała po prostu do wnętrza pojemnika.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić