o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ORY
|

Wydała fortunę na operacje plastyczne. Mówi, że jest zbyt piękna, by znaleźć sobie partnera

452
Podziel się

W przeszłości była hejtowana za swój wygląd, dlatego podjęła się wykonania szeregu operacji plastycznych. Teraz podoba się sobie, ale doskwiera jej samotność. Ponoć jest zbyt piękna, by znaleźć sobie partnera.

Wydała fortunę na operacje plastyczne. Mówi, że jest zbyt piękna, by znaleźć sobie partnera
Wydała fortunę na operacje plastyczne (Fot. Instagram)
bECKRCYB

Celine Centino była wyśmiewana przez swoich rówieśników. Dokuczali jej ze względu na aparat ortodontyczny i jej figurę nieco bardziej przy tuszy. Te uwagi ze strony innych oraz dręczące ją kompleksy sprawiły, że gdy tylko nadarzyła się taka okazja, kobieta zdecydowała się na liczne operacje plastyczne. 

Zarobiła na operacje plastyczne 

Po skończeniu szkoły Celine Centino zatrudniła się w salonie kosmetycznym, gdzie wszystko się zaczęło. To tam zarobiła pieniądze, które następnie bez wahania przeznaczyła na szereg operacji plastycznych. Kobieta wydała na nie aż 20 tysięcy funtów, czyli około 105 tysięcy złotych. Sama przekonuje, że inwestycja opłaciła się, ponieważ teraz pracuje jako modelka i zarabia mnóstwo pieniędzy. Dodatkowo wyśmiewanie jej wyglądu na dobre się skończyło, choć zdarza się, że wypisują do niej byli hejterzy. Celine jednak to ignoruje. Teraz jest w pełni zadowolona ze swojego wyglądu. 

bECKRCYD

Brakuje jej partnera 

"Po latach bycia prześladowaną w końcu jestem szczęśliwa i zadowolona z mojego wyglądu" – stwierdza Celine. Mimo tego kobieta przyznaje, że doskwiera jej samotność. Nie może znaleźć szczęścia w miłości. Od 7 lat jest singielką i uważa, że powodem takiego stanu jest jej niesamowity wygląd.

Uroda Celine ma onieśmielać mężczyzn do tego stopnia, że boją się nawet do niej podejść. "Jestem na mieście z przyjaciółmi, a mężczyźni na mnie patrzą i wyglądają, jakby chcieli mnie po prostu pożreć, ale kiedy delikatnie się do nich uśmiecham, aby ich zachęcić by do mnie podeszli, nigdy tego nie robią. Faceci mówią, że mam bardzo silną aurę, a kiedy wchodzę do jakiegoś pomieszczenia wyczuwają moją obecność nawet jeśli jeszcze mnie nie zauważyli" – przyznaje Celine Centino, która po prostu chciałaby mieć chłopaka. 

bECKRCYJ

Potencjalnych partnerów onieśmielać może również pewna sława, którą Celine zyskała w internecie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 600 tysięcy osób. Zdjęcia, które publikuje tam kobieta, są bardzo odważne. Niemal na każdym pokazuje dużo ciała, eksponując swoje poprawione kształty. 

bECKRCYK

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić jak działają, zgłoszenia zbierane są TUTAJ do 21.09.2021 r.

Zobacz także: Nie tylko Doda poprawiała urodę. Co zmieniły sobie gwiazdy?
bECKRCZe
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(452)
Iza
wczoraj
"Jestem zbyt piękna dlatego nie mogę znaleźć faceta...." - w dosłownym tłumaczeniu znaczy to "TAK NAPRAWDĘ NIE CHCĘ ZNALEŚĆ FACETA I SIE ZAANGAŻOWAĆ BO JAK TYP ODEJDZIE (a to bardzo możliwe) TO MOJE EGO TEGO NIE WYTRZYMA. Tyle operacji i tyle pieniędzy poświęcone a facet i tak znika...... "
amorozoo
2 dni temu
Zmyć makijaż a pokaże odrobinę prawdy
Prawda
3 dni temu
Może mężczyźni jej nie chcą,bo każdy wie ze przed tymi zabiegami była brzydka, wiec dzieci tez takie będą, genów nie oszukasz;)
bECKRCZf
Dolche69
3 dni temu
Mówią ze Doda piękna …a gdzie tam ta naturalna piękność ?
Facet1#
3 dni temu
Kiedyś jej to wszystko odpadnie i też nie będzie mogła sobie nikogo znaleźć:)))
Hahahaha
3 dni temu
Hahhahahahahahahahah
Kate2
3 dni temu
Po zobaczeniu jej instagrama gdzie świeci gołym tyłkiem i toną tapety na każdym zdjęciu wnioskuję, że podczas którejś z operacji musieli wyciąć również kawałek mózgu... Jestem w stanie zrozumieć, że osoba mająca wiele kompleksów decyduje się na operacje plastyczne, ale efekt który nimi osiągnęła wygląda trochę kuriozalnie. O sposobie pokazywania tych "przerobionych wdzięków" nie wspomnę...
Anioł
3 dni temu
Ludzie, stop!!! Gdzie tu piękno ?????? !!!!!?????! Widzieliście ją na insta ? Dół to jak „szafa czwórka z przystawką” - jak dla mnie to dramat totalny!!!
Lidia
3 dni temu
I zbyt pusta aby mieć partnera
Mały
3 dni temu
W głowie nie bardzo
Ssssss
3 dni temu
Może brakuje jej piątek klepki
leopol@kurzaj...
4 dni temu
Pewnie panowie patrząc na nia zastanawiaja się ile by ich kosztowało utrzymanie tego "piękna" bo czym starsza tym drożej hahah
Opelek
4 dni temu
Uuu. Do corsy mi się nie zmieści
bECKRCYX
Ania
4 dni temu
W psychiatryku znajdzie...z wieloma znajdzie wspólną płaszczyznę
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić