Wydała fortunę na operacje plastyczne. Mówi, że jest zbyt piękna, by znaleźć sobie partnera

544

W przeszłości była hejtowana za swój wygląd, dlatego podjęła się wykonania szeregu operacji plastycznych. Teraz podoba się sobie, ale doskwiera jej samotność. Ponoć jest zbyt piękna, by znaleźć sobie partnera.

Wydała fortunę na operacje plastyczne. Mówi, że jest zbyt piękna, by znaleźć sobie partnera
Wydała fortunę na operacje plastyczne (Fot. Instagram)

Celine Centino była wyśmiewana przez swoich rówieśników. Dokuczali jej ze względu na aparat ortodontyczny i jej figurę nieco bardziej przy tuszy. Te uwagi ze strony innych oraz dręczące ją kompleksy sprawiły, że gdy tylko nadarzyła się taka okazja, kobieta zdecydowała się na liczne operacje plastyczne. 

Zarobiła na operacje plastyczne 

Po skończeniu szkoły Celine Centino zatrudniła się w salonie kosmetycznym, gdzie wszystko się zaczęło. To tam zarobiła pieniądze, które następnie bez wahania przeznaczyła na szereg operacji plastycznych. Kobieta wydała na nie aż 20 tysięcy funtów, czyli około 105 tysięcy złotych. Sama przekonuje, że inwestycja opłaciła się, ponieważ teraz pracuje jako modelka i zarabia mnóstwo pieniędzy. Dodatkowo wyśmiewanie jej wyglądu na dobre się skończyło, choć zdarza się, że wypisują do niej byli hejterzy. Celine jednak to ignoruje. Teraz jest w pełni zadowolona ze swojego wyglądu. 

Brakuje jej partnera 

"Po latach bycia prześladowaną w końcu jestem szczęśliwa i zadowolona z mojego wyglądu" – stwierdza Celine. Mimo tego kobieta przyznaje, że doskwiera jej samotność. Nie może znaleźć szczęścia w miłości. Od 7 lat jest singielką i uważa, że powodem takiego stanu jest jej niesamowity wygląd.

Uroda Celine ma onieśmielać mężczyzn do tego stopnia, że boją się nawet do niej podejść. "Jestem na mieście z przyjaciółmi, a mężczyźni na mnie patrzą i wyglądają, jakby chcieli mnie po prostu pożreć, ale kiedy delikatnie się do nich uśmiecham, aby ich zachęcić by do mnie podeszli, nigdy tego nie robią. Faceci mówią, że mam bardzo silną aurę, a kiedy wchodzę do jakiegoś pomieszczenia wyczuwają moją obecność nawet jeśli jeszcze mnie nie zauważyli" – przyznaje Celine Centino, która po prostu chciałaby mieć chłopaka. 

Potencjalnych partnerów onieśmielać może również pewna sława, którą Celine zyskała w internecie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 600 tysięcy osób. Zdjęcia, które publikuje tam kobieta, są bardzo odważne. Niemal na każdym pokazuje dużo ciała, eksponując swoje poprawione kształty. 

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić jak działają, zgłoszenia zbierane są TUTAJ do 21.09.2021 r.

Zobacz także: Nie tylko Doda poprawiała urodę. Co zmieniły sobie gwiazdy?
Autor: ORY
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić