Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Wzruszająca reakcja chłopca. Zobaczył mamę i od razu to zrobił

23

Ślub to szczególny dzień w życiu człowieka. W mediach społecznościowych pojawił się filmik, który poruszył serca internautów. Mały chłopiec, gdy zobaczył swoją mamę w sukni ślubnej, rozpromieniał na jej widok i rzucił się w ramiona. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Wzruszająca reakcja chłopca. Zobaczył mamę i od razu to zrobił
Mama z synkiem w dniu ślubu (Instagram)

Ślub wiąże się z olbrzymim stresem, ale i wielką radością. Nic dziwnego, że tego dnia często pojawiają się łzy wzruszenia oraz spontaniczne reakcje.

Reakcja chłopca chwyciła internautów za serca

Gdy malec zauważył swoją mamę w sukni ślubnej, nie powstrzymał wybuchu radości. Najpierw wesoło krzyknął, a później zaczął do niej machać, rzucił się w jej ramiona i ostatecznie odprowadził do ołtarza.

Reakcja chłopca została zarejestrowana. Świeżo upieczona żona Kristie Mihelich pochwaliła się znajomym krótkim filmem. Wkrótce wzruszające nagranie stało się viralem.

Najsłodszy moment mojego życia - podpisała wideo Kristie.

Internauci byli wzruszeni. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autentycznie się wzruszyłam! Wyglądałaś tak pięknie. Gratulacje! To wspaniały moment, kiedy ten malutki człowiek zaprowadził Cię do ołtarza. Niesamowite - napisała pod filmem jedna z użytkowniczek Instagrama.
Najbardziej urocza ślubna scena, jaką kiedykolwiek widziałam. Gratulacje dla Was wszystkich! To będzie wyjątkowe wspomnienie - dodała kolejna komentująca osoba.
Popłakałam się. To najpiękniejszy nagrany moment, jaki kiedykolwiek widziałam. Wiem, że jestem tylko obcą osobą z sieci, ale uwierz, że uczyniłaś tym mój dzień lepszym - skomentowała inna internautka.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić