Zostawiła pięciotygodniowe dziecko z dziadkami. Wielka burza

13

Mama dwójki dzieci wywołała w sieci ogromną burzę. A wszystko przez to, że zostawiła swoją pięciotygodniową córeczkę ze swoimi rodzicami, co udokumentowała na TikToku. Zapewnia jednak, że złośliwości internautów nie powstrzymają jej przed nagrywaniem kolejnych filmików.

Zostawiła pięciotygodniowe dziecko z dziadkami. Wielka burza
Matka TikTokerka (TikTok)

Zoe Wallace to TikTokerka pochodząca z Leigh, miasteczka znajdującego się nieopodal Manchesteru w Wielkiej Brytanii. Kobieta jest matką dwójki dzieci.

Oprócz rodzicielstwa aktywnie działa na TikToku. Jej konto w serwisie obserwuje ponad 50 tys. użytkowników. W swoich filmikach opowiada głównie o swoich doświadczeniach w roli mamy.

Afera w Internecie. Poszło o... dziadków

Kobieta otwarcie przyznaje, że jak każda mama popełnia błędy. Ostatnio jednak wywołała w sieci prawdziwą burzę.

Kobieta opublikowała w sieci nagranie, w którym opowiedziała, jak zostawiła swoją zaledwie pięciotygodniową córeczkę Parker pod opieką dziadków. Dziewczynka bardzo się rozchorowała. Okazało się, że miała zakażenie dróg oddechowych i musiała spędzić tydzień w szpitalu. Fani nie zostawili na matce suchej nitki.

5 tygodni? Musiałam przeczytać to trzy razy, żeby się upewnić - pisała jedna z użytkowniczek.
5 tygodni? Nie powinnaś się z nią rozstawać - wtórowała jej druga.

Kobieta jednak uważa, że nagranie, trafiając do 9 milionów ludzi, zwiększyło ich świadomość o RSV. To wirus, powodujący zakażenie, na jakie cierpiała jej córeczka. Dodaje również, że negatywne komentarze nie powstrzymają jej przed nagrywaniem kolejnych filmów.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić