aktualizacja 

Zrobił "tureckie zęby". Dentystka tylko na nie spojrzała

240

Oto mężczyzna, który od zawsze borykał się z kompleksami na temat uzębienia. Teraz poddał się zabiegowi wykonania słynnych "tureckich zębów". Choć sam zainteresowany jest zachwycony efektem końcowym, ludzie mocno go krytykują.

Zrobił "tureckie zęby". Dentystka tylko na nie spojrzała
Zrobił sobie "tureckie zęby". Jest zachwycony. (TikTok, Jordan Declan Field)

Jordan Declan Field z Wielkiej Brytanii chciał odzyskać pewność siebie, którą odebrały mu kompleksy. Od dziecka marzył bowiem o hollywoodzkim uśmiechu. Teraz, gdy pojawiła się moda na stosunkowo tanie w porównaniu z innymi krajami, usługi stomatologiczne w Turcji, poddał się zabiegowi wykonania licówek.

Wykonał sobie "tureckie zęby". Ludzie krytykują

Młody mężczyzna najpierw zrobił rozeznanie w tamtejszych klinikach stomatologicznych i zdecydował się na jedną z nich. Pełen nadziei wyruszył do Turcji, a całą podróż relacjonował na koncie na TikToku o nazwie @jordandeclanfield. Nie krył swojego podekscytowania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Olbrzymi kamień w szczęce. Dentysta nie wierzył własnym oczom

Na wideo widzimy tiktokera przed, w trakcie oraz po zabiegu. Wykonanie "tureckich zębów" wymagało od niego dwóch wizyt w gabinecie w Turcji. Musiał też wyleczyć kanałowo swoje naturalne, zepsute zęby. Następnie spiłowano mu je w 70 procentach i nałożono licówki.

Finał nagrania jest dosłownie oszałamiający. Pacjent ma idealnie proste, śnieżnobiałe, nowe zęby. Przekonuje, że absolutnie nie wystąpiły u niego problemy z nadwrażliwością oraz był wolny od jakiegokolwiek bólu. Jak dodał, jego jedynym problemem okazały się... antybiotyki, które mu podano podczas leczenia kanałowego. To właśnie one nieco zdewastowały mu florę bakteryjną.

Wiele osób krytykuje młodego mężczyznę po zabiegu, co widać w komentarzach pod filmem na TikToku. Niektórzy porównują jego nowe zęby do klawiatury pianina, inni do uzębienia konia.

Przykro mi to mówić, ale wyglądają tanio i plastikowo - pisał jeden użytkownik platformy.
Wydają się być za duże. Stracisz je przed 50-tymi urodzinami... - przewidywał drugi.

Wideo Jordana skomentowała także kobieta, która twierdzi, że była czynnym zawodowo stomatologiem. "Masz przerwę pomiędzy górną a dolną szczęką. To spowoduje problemy. Pracowałam jako dentystka przez 17 lat" - napisała.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić