Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Karnowski
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

To dlatego pijemy więcej. Wszystko przez partnera

14
Podziel się:

Kobietom i mężczyznom w stałych związkach trudniej jest pozbyć się złych nawyków. To dlatego noworocznych postanowień często nie udaje się dotrzymać.

To dlatego pijemy więcej. Wszystko przez partnera
(Shutterstock.com)

Mężczyźni mają na kobiety zły wpływ w kwestii abstynencji. Co trzeciej przedstawicielce płci przeciwnej nie udaje się odstawić alkoholu, nawet na jakiś czas, właśnie ze względu na partnera. Panowie zdają się być bardziej odporni, bo tylko 16 proc. badanych przyznaje, że to przez kobietę nie są w stanie zrezygnować z picia.

Kto chce kogo upić? Aż dwa razy więcej mężczyzn niż kobiet zachęca swoją drugą połowę do kolejnego drinka czy lampki wina. Robi to nawet wtedy, gdy wie, że ta nie powinna już więcej pić. Do takiego zachowania przyznało się aż 30 proc. z 2 tys. panów badanych przez organizację Drinaware - informuje "Daily Mail".

Wiemy, że pary, które starają się prowadzić zdrowy tryb życia, wzajemnie się wspierają. To daje lepsze efekty. Problemy pojawiają się, gdy tylko jedna osoba w związku chce np. zaprzestać picia alkoholu na miesiąc lub dwa - skomentowała Elaine Hindal z Drinkaware.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(14)
Otaku
6 lat temu
A ja pozdrawiam abstynentów!
Natalia
6 lat temu
pfff
ed
6 lat temu
Nie wiem co jest grane, ale jedno muszę stwierdzić ,że im więcej ...pije ,tym...mniej piję.
Fred
6 lat temu
Ja piłem od ponad 10 lat 1-2 piwa dziennie. W ostatnim czasie czuje się z tym nie najlepiej i podjąłem decyzję o absolutnej abstynencji od 1 Stycznia. Zastąpiłem ten zły nawyk siłownią. Ciągle teraz ćwiczę :)
fifi
6 lat temu
jak nie mam ochoty to nie piję i nikt mnie nie zmusi
juhas
6 lat temu
kobiety nie rozumie więc pije, a kiedy już sie napije to ona nie rozumie mnie
Ukrainiec PL
6 lat temu
Ukraińcy z Wołynia i Galicji dajcie już sobie spokój z tym złodziejskim i skorumpowanym Kijowem. Ciężko pracujecie w Polsce, wysyłacie pieniądze na Ukrainę a tam je kradną kijowscy urzędnicy obsadzeni przez kolejnych oligarchów. Była już w Kijowie rewolucja pomarańczowa. Niedawno godności. Co z tego macie? Złodzieje na żołdzie Moskwy zamienili się miejscami ze złodziejami na żołdzie Waszyngtonu. Czas na referendum na Wołyniu i Galicji za przyłączeniem do Polski. Galicja i Wołyń to ruskie ziemie Królestwa Polskiego. Książęta Rusi Halicko – Wołyńskiej przekazali je testamentem Królowi Polski Kazimierzowi Wielkiemu. Polacy i Rusini żyją na tych ziemiach wspólnie od setek lat pod jednym dachem Rzeczypospolitej. Uszanujecie wolę swoich książąt. Wiedzieli co robią. Uratowali was przed Tataro – Mongolskim światem Moskwy. Wasi przodkowie połączyli cerkiew Wołynia i Galicji z Rzymem. Nie będziecie musieli już opuszczać swojej Małej Ojczyzny żeby mieć dobra pracę i godne życie. Ukraina NIGDY do
max
6 lat temu
Bo kobiety wchodząc w związek robią się bardzo cnotliwe, po alkoholu zawsze mają ochotę na seks i są bardziej niegrzeczne. A najciekawsze jest to że w układach bez zobowiązań już tego alkohol nie potrzebują i są w stanie zgodzić się na każdą formę seksu.
Jaaa
6 lat temu
Problemy autora artykułu
JAGDA
6 lat temu
To prawda. Mój partner w ogóle nie pije, ale mnie ciągle zachęca, ponieważ podczas seksu jestem bardzo wyluzowana.
bleh
6 lat temu
Baby są niezrównoważone i ryją dekiel.
sgs
6 lat temu
a ja mam ten problem. Mówię zonie, nie kupuj mi piwa, a ta dalej kupuje, no to co mam zrobić, musze wypic, nie bedzie stało bo minie termin wazności:)
jkh
6 lat temu
Co magicznego jest w alkoholu to ja nie rozumiem, w pralinkach z dodatkiem alkoholu tak.
gość
6 lat temu
co za bełkot
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić