Jakub Artych
Jakub Artych| 

Narwaniec koło Sosnowca. Ludzie nie mają litości

46

W sieci pojawiło się nagranie z kamerki, które wzbudziło wiele emocji wśród internautów. Kierowca Cupry w Sosnowcu jechał zdecydowanie szybciej niż inni kierowcy. Potem poczuł się "urażony" i rozpoczął dziwne manewry na drodze.

Narwaniec koło Sosnowca. Ludzie nie mają litości
Narwaniec koło Sosnowca. Internauci nie mają litości (YouTube)

Popularny i lubiany profil "Stop Cham" w serwisie YouTube piętnuje łamanie przepisów ruchu drogowego. Na koncie publikowane są ku przestrodze rozmaite nagrania z polskich ulic, które przesyłają kierowcy. Większość z tych nagrań jeży włos na głowie. Tak stało się i tym razem.

Na szczęście nie doszło do żadnego wypadku lub kolizji. Zdarzenie można podciągnąć do kategorii agresji drogowej, której w naszym kraju niestety nie brakuje.

Wszystko działo się w ostatnią sobotę 25 maja w Sosnowcu. Na krótkim filmiku widzimy, że kierujący Cuprą jedzie zdecydowanie szybciej niż inni kierowcy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Program Money.pl 11.01 | Co dalej z emeryturami Polaków? Ekspert tłumaczy wszystkie zawiłości

W pewnym momencie zostaje zmuszony do hamowania, gdy kierujący Volkswagenem nierozważnie zmienia pas. Sytuacja, jakich dziesiątki na drogach. Jednak, tu zadziałało jak płachta na byka.

Kierujący Cuprą wjeżdża przed kierującego i wyhamowuje go. Następnie prowokuje go do otwierając okno, czy też jadąc na zderzaku i wykonując dziwne manewry. Na szczęście kierujący VW spokojnie kontynuuje dalszą jazdę - czytamy w opisie filmu na YouTube.

Narwaniec koło Sosnowca. Internauci komentują film

Pod filmem tradycyjnie pojawiło się bardzo dużo komentarzy. Internauci nie zawiedli i wyrazili swoje mocne zdanie na temat kierowcy Cupry.

Pewnie później przez całą noc nie mógł zasnąć z ekscytacji, jaką "nauczkę" dał innemu kierowcy - ironizuje internauta. - Najważniejsza informacja - czy nagranie trafiło na policje? - dodaje kolejna osoba.

Kanał "Stop Cham" cieszy się coraz większą popularnością w serwisie YouTube. Obecnie posiada 549 tysięcy subskrybentów. Codzienne na tym kanale znajdziemy filmy, które pokazują niebezpieczne wypadki lub skandaliczne zachowanie kierowców.

Zobacz także: Narwaniec w Cuprze na S86 koło Sosnowca #1500 Wasze Filmy
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić