aktualizacja 

Samochód aż "stanął dęba". Tego się raczej nie spodziewali

19

W mediach społecznościowych pojawiło się dość zabawne nagranie opublikowane na profilu "Stop Cham". Widzimy na nim, jak dwóch mężczyzn na jednym z blokowisk zastanawia się, co zrobić z pojazdem, który dosłownie "stanął dęba"... Wszystko przez ciężki ładunek na naczepie. Nagranie obiegło sieć.

Samochód aż "stanął dęba". Tego się raczej nie spodziewali
Samochód nieoczekiwanie "stanął dęba". Nagranie obiega sieć (YouTube)

Na profilu "Stop Cham" na Facebooku pojawiło się zabawne nagranie. Widzimy na nim nietypową sytuację, gdzie dwóch mężczyzn z bezradnością obserwuje pojazd, który dosłownie "stanął dęba".

Wnioskując po tym, co zadziało się z samochodem, zawartość na naczepie musiała być dość ciężka.

Kierowca za wszelką cenę próbował przenieść pojazd do poziomu, jednak jego wysiłki szły na marne. Nie pomagało nawet koordynowanie całej akcji przez dwóch wyżej wspomnianych mężczyzn.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jechał motocyklem pod prąd na autostradzie. Dramatyczny finał pościgu w Wielkiej Brytanii

Zanim doszło do rozładunku, minęło kilkanaście minut, a całość zarejestrował użytkownik mediów społecznościowych, który podzielił się filmikiem z osobami prowadzącymi kanał "Stop Cham".

Cała sytuacja trwała kilkanaście minut, zanim zdecydowano się rozładować kontener – czytamy na profilu "Stop Cham" na Facebooku.

Filmik rozbawił internautów. - Szkoda, że nie podłożono muzyk z bajki Sąsiedzi - napisała jedna z osób pod nagraniem. Faktycznie, nieporadność robotników wzbudziła sporo radości wśród internautów. A jak wam się podoba ich zachowanie? Sami oceńcie.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tak ciężki ładunek, że samochód… „stanął dęba”

"Stop Cham" to profil, na którym publikowane są różne sytuacje na polskich drogach – od zabawnych przez kuriozalne do tych bardzo niebezpiecznych. Zazwyczaj widzimy tam naprawdę trudne i niebezpieczne sytuacje drogowe, ale czasami - jak w przypadku powyższego zdarzenia - nie brakuje także tych zabawniejszych.

Autor: PAA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić