A jednak? Doda została przyłapana

23

Przez prawie rok Doda i Dariusz Pachut tworzyli związek. W lipcu gruchnęła natomiast informacja o tym, że związek pary przeszedł do historii. Przestali się obserwować w mediach społecznościowych, a poza tym usunęli wspólne zdjęcia. Tymczasem po sieci zaczęły krążyć szokujące wieści!

A jednak? Doda została przyłapana
Doda (Licencjodawca, AKPA)

Wakacje były niełatwym okresem dla Dody. Piosenkarka skupiała się na przygotowaniach do trasy "Aquaria Tour", a poza tym musiała mierzyć się z problemami w życiu prywatnym.

Do wszystkiego doszło przed ramówką Polsatu. Doda nawet wystosowała apel do dziennikarzy.

Proszę, by omijać temat mojego życia prywatnego. Jestem na trudnym jego etapie, nie chciałabym, by większość czytelników zinterpretowała to jako promocję programu. Muszę/musimy przejść przez niego sami. Dziękuję za zrozumienie - mówiła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie chcą ich w TVP? Polityk mówi o "czarnej liście"

W programie "Doda. Dream Show" postanowiła natomiast ujawnić powody rozpadu związku z podróżnikiem. - Byłam głupia, bo 100 razy mówiłam, że nie będę pokazywać swojego związku w sieci, a mój jedyny progres był taki, że nie chodziłam na ścianki i nie dawałam żadnego wywiadu, a jednak na Instagramie też nie można pokazywać - zaznaczała przed kamerami.

Nigdzie, k*rwa, nie można pokazywać (...) Muszę wyciągnąć wnioski. Jak teraz nie wyciągnę wniosków, to już nie wiem. Jeżeli jest jakikolwiek moment, żeby to zatrzymać, zmienić, to chyba to jest ten. Taka lekcja, że ja pie*dolę - podkreślała.

Doda i Dariusz Pachut znów razem?!

Tymczasem pojawiły się wieści o tym, że Doda i Dariusz Pachut znów są razem! W miniony weekend Dorota Rabczewska była jedną z gwiazd koncertu "Roztańczony PGE Narodowy", po którym została przyłapana właśnie ze wspomnianym podróżnikiem. "Super Express" ustalił, że znów są razem!

Rozstali się, ale postanowili walczyć o swoją wyjątkową relację. Trwało to kilka tygodni, ale udało im się dojść do porozumienia i wypracować kompromis. Znowu są razem - przekazał informator tabloidu.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić