aktualizacja 

Adel aż się zatrzymała. Tak ubrani przyszli na jej koncert

13

Podczas koncertu Adele w Las Vegas doszło do wzruszającej sytuacji. Wokalistka zatrzymała się obok nowożeńców, którzy prosto ze swojego ślubu udali się na salę koncertową. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Adel aż się zatrzymała. Tak ubrani przyszli na jej koncert
Adele zatrzymała się przy nowożeńcach (Instagram)

Niesamowity prezent ślubny sprawiła sobie para nowożeńców ze Stanów Zjednoczonych. Zaraz po powiedzeniu sakramentalnego "tak" w Las Vegas Gaby Koris udała się ze swoim świeżo poślubionym mężem na koncert Adele. Amerykanie postanowili się nie przebierać i udali się w strojach ślubnych do sali koncertowej w Caesars Palace.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nawet dla gwiazdy tej skali musiał być to niespodziewany widok. Wokalistka podczas przechadzania się pomiędzy rzędami zatrzymała się przy młodej parze i z uśmiechem na ustach podała im rękę. Chwilę później nastąpił bardzo wyjątkowy moment. Artystka na prośbę Gabe podpisała się pisakiem na jej sukni ślubnej. Panna młoda nie ukrywała zachwytu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Trzęsienie ziemi w Turcji. "Największa tragedia ostatnich lat"

O niezwykłej sytuacji na koncercie Adele zrobiło się głośno w mediach społecznościowych na całym świecie. Wokalistka zamieściła na Instagramie fotografię, na której wita się z nowożeńcami. Para otrzymała gratulacje od internautów z różnych krajów.

Gratulacje! Widziałam o was materiał w niemieckiej telewizji. Pozdrowienia z Niemiec! - napisała Niemka.
Co za piękny moment, który zapamiętacie na całe życie - stwierdziła internautka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Adele w Las Vegas

Rezydentura muzyczna Adele w Las Vegas powoli dobiega końca. Coweekendowe koncerty rozpoczęły się 18 listopada 2022 roku i potrwają do 25 marca 2023 roku. Każdy występ odbywa się w sali koncertowej The Colosseum w znanym na całym świecie hotelu Caesars Palace. Na fotelach może zasiąść tam ponad 4 tysiące osób. Bilety od początku cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a ich ceny sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy dolarów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić