Agnieszka Włodarczyk odsłoniła brzuch. Tak wygląda po ciąży

21

Na początku lipca na świat przyszło pierwsze dziecko Agnieszki Włodarczyk. Po narodzinach syna w ekspresowym tempie wróciła do znakomitej sylwetki. Jak tego dokonała? Wszystko jasne.

Agnieszka Włodarczyk odsłoniła brzuch. Tak wygląda po ciąży
Agnieszka Włodarczyk (AKPA)

Życie Agnieszki Włodarczyk mocno się zmieniło. Pojawienie się na świecie Milana doprowadziło do tego, że zrezygnowała z pracy na planie zdjęciowym i w stu procentach skupiła się na działalności w sieci.

Dzięki temu ma wystarczająco czasu, by zadbać o dom. Ponadto oczywiście opiekuje się synem. Mimo wielu obowiązków Włodarczyk znajduje czas na aktywność w przestrzeni internetowej. Ostatnio wyznała, ile przytyła w ciąży.

W ciąży nazbierałam 20 dodatkowych kilogramów, po porodzie ważyłam 8 kg mniej, a po 3,5 miesiąca zleciało kolejne 7:) I żeby była jasność, jem wszystko łącznie ze słodyczami. Przy moim Robercie ciężko być asertywnym, kiedy przynosi do domu wiadra batoników - napisała na Instagramie.

Tak obecnie wygląda Agnieszka Włodarczyk

W dalszej części wpisu zdradziła, że nie robiła żadnych specjalnych zabiegów, o co podejrzewali ją niektórzy. Jak zatem zrzuciła nadprogramowe kilogramy? Okazuje się, że kluczem był... "święty spokój".

Obecnie mam jakieś 5 kg nadwyżki w stosunku do wagi sprzed ciąży. Nie jest źle, lepiej powoli, żeby skóra nadążyła. Lekarz mi powiedział, że ten tłuszczyk z brzucha zniknie, jak przestanę karmić. Nie robiłam żadnych specjalnych zabiegów, dałam sobie czas i pozwoliłam na święty spokój. Polecam #niedajmysięzwariować - podsumowała Włodarczyk.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić