Ależ ona wyrosła! Agustin Egurrola pokazał zdjęcie z córką

8

Agustin Egurrola jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Tym razem wrzucił do sieci rodzinną fotkę. Widzimy na niej m.in. córkę gwiazdora - Carmen. Trzeba przyznać, że dziewczynka rośnie jak na drożdżach.

Ależ ona wyrosła! Agustin Egurrola pokazał zdjęcie z córką
Agustin Egurrola (AKPA)

Agustin Egurrola ma za sobą ważne życiowe zmiany. W zeszłym roku poślubił Dianę, natomiast nieco wcześniej - 7 marca 2021 roku - po raz drugi został ojcem. Tego na świat przyszedł Oskar.

Gwiazdor i choreograf ma też córkę, która jest owocem związku z Niną Tyrką. Dzisiaj dziewczyna ma już 14 lat. Jak wygląda?

Agustin pokazał zdjęcie, na którym pojawiła się m.in. Carmen. Trzeba przyznać, że rośnie jak na drożdżach i szybko się zmienia. Spędzanie czasu w towarzystwie słynnego ojca oraz jego partnerki sprawia jej dużo radości.

Rodzinny czas - tak nową fotkę podpisał Agustin Egurrola.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kim będzie Carmen? Wymowne słowa Agustina

Carmen uwielbia jazdę konną. Właśnie w tym zakresie chciałaby się spełniać. Ambitna 14-latka chętnie trenuje, w czym wspiera ją bardzo dumny ojciec.

Jeżdżę z nią, bo wiem, że ona tego potrzebuje. Lubię się zastanawiać, kim moje dzieci zostaną w przyszłości. Nie muszą profesjonalnie tańczyć. Chcę, żeby były szczęśliwe - mówił Egurrola podczas wywiadu dla "Vivy!".
Zobacz także: Smacznego! Przepis na pyszne roślinne burgery
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić