Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Tak wygląda zaraz po ciąży

7

Aneta Żuchowska to uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jej związek z Robertem przetrwał i dziś para wiedzie szczęśliwe życie. Niedawno zakochani uczestnicy telewizyjnego eksperymentu zostali rodzicami. Tak wygląda Aneta świeżo po ciąży!

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Tak wygląda zaraz po ciąży
Tak wygląda Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po ciąży (Instagram, Aneta Żuchowska)

Aneta i Robert to para, której małżeństwo przetrwało telewizyjny eksperyment. Zakochani odnaleźli miłość w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich życie diametralnie się zmieniło i dziś są nie tylko mężem i żoną, ale też mamą i tatą.

Uczestnicy "Ślubu..." zostali niedawno rodzicami. Radosną nowinę przekazali w mediach społecznościowych tydzień temu: - W końcu razem - napisała na Instagramie Aneta. Na świat przyszedł synek Anety i Roberta, którego nazwali Mieszko.

Mimo, że ich życie toczy się teraz wokół maleństwa, małżonkowie nie zapominają również o sobie. Z okazji walentynek Aneta postanowiła włożyć elegancką sukienkę w serduszka. Jej zdjęcie pokazała w sieci i zebrała mnóstwo pozytywnych komentarzy.

To, co zwraca jednak największą uwagę, to figura młodej mamy. Dopiero co urodziła, a jej sylwetka wygląda obłędnie. Na zdjęciu nie widać brzuszka, który mógł zostać po ciąży, co nie umknęło uwadze fanów.

"Dopiero urodziła i tak pięknie wygląda, no nie" - zwracają uwagę komentujący. Warto dodać, że Aneta jest trenerką personalną. Ćwiczyła zarówno przed ciążą, jak i w jej trakcie. - Oglądam zdjęcia i podziwiam - wysportowane ciało dzielnie zniosło ciążę i obecnie forma 100%. Brawo, pięknie - gratulują internauci.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić