Anita Werner pokazała stare zdjęcie. Zaskakujące porównanie!

15

Anita Werner zdecydowała się na podróż w czasie. Dziennikarka opublikowała w sieci zdjęcie, które zostało wykonane w 2007 roku. Przez 15 lat mocno się zmieniła.

Anita Werner pokazała stare zdjęcie. Zaskakujące porównanie!
Anita Werner (AKPA)

Anita Werner cieszy się sporą popularnością. Większość osób kojarzy ją z dziennikarstwem informacyjnym. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że niegdyś zaliczyła przygodę z aktorstwem.

W wieku 17 lat zagrała główną rolę w filmie "Słodko gorzki" autorstwa Władysława Pasikowskiego. Miała na koncie jeszcze kilka innych produkcji, jednak ostatecznie postanowiła nie kontynuować przygody z aktorstwem.

Skupiła się na dziennikarstwie, przy którym trwa do dzisiaj. Werner możemy oglądać w stacji TVN. Jest też bardzo aktywna na Instagramie.

Aż trudno uwierzyć. Tak kiedyś wyglądała Anita Werner

Ostatnio Anita Werner wrzuciła do sieci fotkę sprzed 15 lat. Wówczas miała zupełnie inną fryzurę niż aktualnie - włosy były dłuższe, na dodatek w ciemnym odcieniu.

Fotka wywołała niemałe poruszenie. Internauci są podzieleni. Jedni uważają, że kiedyś wyglądała lepiej niż obecnie, a inni prezentują zgoła odmienne przemyślenia.

Jeden z komentarzy szczególnie mocno rzuca się w oko. Pewien fan postanowił porównać Anitę Werner do... Igi Świątek! To spora niespodzianka.

Taka trochę Iga - ocenił.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wspomina bal charytatywny Omeny Mensah: "To była symboliczna kwota"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić