Anita Werner zrobiła sobie przerwę. Trudno uwierzyć, co robi na urlopie

17

Anita Werner obecnie nie pojawia się na antenie TVN. Wszystko za sprawą tego, że dziennikarka wzięła urlop i razem z partnerem wyleciała do Grecji. Ostatnio pokazała, jak wypoczywa w towarzystwie wspaniałej pogody. Okazuje się, że wakacje upływają jej nie tylko pod znakiem błogiego lenistwa.

Anita Werner zrobiła sobie przerwę. Trudno uwierzyć, co robi na urlopie
Anita Werner (Instagram)

Anita Werner ma wielu fanów. Niestety, aktualnie nie mogą oni oglądać jej na antenie TVN. To dlatego, że dziennikarka zdecydowała się wziąć urlop.

Obecnie dzieli się z internautami migawkami z Grecji, w której panuje piękna pogoda. Na najnowszej fotce Anita Werner zapozowała na tle wspaniałej scenerii. Rozpromieniona dziennikarka ma na sobie chabrową kreację.

Anita Werner pokazała, jak wypoczywa

Anita Werner ewidentnie jest zachwycona warunkami podczas urlopu. Najnowsze zdjęcie opisała bardzo krótko.

Cześć, Grecja - czytamy pod fotką.

Migawka wywołała spore poruszenie wśród internautów. Pojawiło się pod nią wiele komentarzy. Użytkownicy Instagrama życzą Werner, by okres wakacji był dla niej jak najbardziej udany.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Oczywiście Anita nie wypoczywa sama. Podczas urlopu towarzyszy jej Michał Kołodziejczyk, z którym tworzy udany związek. Dziennikarz również pochwalił się migawką z wakacji.

Otóż będę robił dzisiaj nic. To generalnie plan na najbliższe dni, więc będę spamował książkami, bo czytanie jest czynnością, którą dopuszczam. Miłej niedzieli! - napisał Kołodziejczyk pod fotką z Grecji.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

A jednak, słodkie lenistwo nie jest w stylu pary dziennikarzy. Mimo zapowiedzi o tym, że "nie będą robić nic".

Urlop urlopem, ale trening sam się nie zrobi. Moje biegowe zapoznanie z Kretą było trudne. Podbiegi i zbiegi, podbiegi i zbiegi. Niby wiedziałam, że tak będzie, ale jak już było, to na koniec… padłam - relacjonuje Werner.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: "Nie ma mowy!". Gdy Joanna Krupa zobaczyła, co ma powiedzieć, machnęła ręką
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić