Będzie drugi koncert Beyonce na narodowym. Tysiące czekały w kolejce

8

Dziesiątki tysięcy osób czekało w internetowej kolejce, by kupić bilety na koncert Beyonce. We wtorek 7 lutego o 10:00 ruszyła sprzedaż wejściówek, na które internauci polowali przez wiele godzin. W kluczowym momencie w wirtualnej kolejce czekało nawet ponad 50 tys. osób. Ze względu na duże zainteresowanie, organizatorzy ogłosili drugi koncert Beyonce na Stadionie Narodowym w Warszawie. Kiedy sprzedaż biletów?

Będzie drugi koncert Beyonce na narodowym. Tysiące czekały w kolejce
Tysiące osób czekało w kolejce, by kupić bilet. Ogłosili drugi koncert Beyonce na narodowym (Getty Images,, James Devaney)

Będzie drugi koncert Beyonce w Warszawie na Stadionie Narodowym. Organizatorzy ogłosili, że wielka amerykańska gwiazda zagra nie jeden, a dwa koncerty w Polsce. Pierwszy zaplanowano na wtorek 27 czerwca 2023 roku. Kiedy drugi koncert Beyonce w Polsce? Impreza będzie miała miejsce dzień później, czyli 28 czerwca 2023 roku.

Z uwagi na duże zainteresowanie fanów RENAISSANCE WORLD TOUR zostaje rozszerzona o kolejne daty w tym koncert 28.06.2023 na PGE Narodowy w Warszawie - czytamy na Facebooku Live Nation Polska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Beyonce wyznała, że miała poważne problemy w ciąży

Będzie drugi koncert Beyonce na PGE Narodowym. Ceny biletów

We wtorek 7 lutego dziesiątki tysięcy osób czekało w wirtualnej kolejce, by kupić bilety na koncert Beyonce na PGE Narodowym. Nie przeszkodziły im wysokie ceny oraz wielogodzinny czas oczekiwania spowodowany tym, że mnóstwo innych osób również chce posłuchać na żywo hitów "Single Ladies", "Crazy In Love" czy "Halo".

Kiedy rusza sprzedaż na drugi koncert Beyonce w Polsce? Sprzedaż biletów na koncert amerykańskiej gwiazdy zaplanowano na środę 8 lutego na godz. 10:00. Będzie je można nabyć przez stronę www.LiveNation.pl.

Ile kosztują bilety na koncert Beyonce na PGE Naodowym? We wtorek wahały się od 161 zł aż do 14000 zł. Wszystko zależy od strefy, którą wybierzemy. Najdroższe są oczywiście miejsca VIP. Poniższa grafika prezentuje orientacyjne ceny biletów na koncert Beyonce.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić