Blanka Lipińska bezlitosna dla mężczyzn. Zrównała ich z ziemią

181

Blanka Lipińska nie miała litości. W mediach społecznościowych wypunktowała mężczyzn. "To moja suma doświadczeń" - wyznała celebrytka, która w swoim życiu zaliczała miłosne porażki.

Blanka Lipińska bezlitosna dla mężczyzn. Zrównała ich z ziemią
Blanka Lipińska (AKPA)

W 2019 roku Blanka Lipińska rozstała się z Maciejem Buzałą. Kilka miesięcy później zaczęła spotykać się z Aleksandrem Baronem. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się w październiku 2020 roku.

Oficjalnej przyczyny rozpadu związku nie poznaliśmy do dzisiaj. Warto jednak podkreślić, że od momentu zerwania z Baronem Lipińska nie pokazywała się publicznie z żadnym mężczyzną.

Zawirowania miłosne musiały odcisnąć piętno. Celebrytka się nie hamowała, gdy została zapytana na Instagramie o największe wady dzisiejszych facetów.

To, że nie są męscy, mało zaradni, że nie można na nich polegać, że noszą węższe spodnie niż ja, że dużo mówią, a jak przychodzi do rozliczenia ich z tego, to… że się mnie boją, że w większości nie są wierni, mogę tak do jutra. Sorry panowie, jeśli kogoś uraziłam, ale to moja suma doświadczeń, nie mówię, że wszyscy tacy jesteście - podkreśliła.

Blanka Lipińska szczerze o kobietach

Celebrytka podzieliła się również swoimi odczuciami na temat kobiet.

Uważam, że obecne kobiety są roszczeniowe, niesamodzielne, nie potrafią gotować, nie umieją opiekować się, są materialistkami, są czepliwe, mało zaradne, rozhisteryzowane. I tu znowu powiem, że nie wszystkie takie są i przepraszam te, które poczuły się urażone, ale to moja subiektywna opinia - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić