Blanka Lipińska potwierdza. "Jest HOT"

0

Choć od rozstania Blanki i Barona minęło już sporo czasu, ta wciąż pytana jest o ich przeszły związek. Para miesiącami była na językach wielu czasopism, często też oboje publikowali wspólnie zdjęcia w mediach społecznościowych. Teraz Blanka ma nowego partnera, który jak mówi "jest hot, potwierdzając tym samym związek.

Blanka Lipińska potwierdza. "Jest HOT"
Blanka Lipińska o swoim związku. Jest szczęśliwie zakochana (AKPA, AKPA)

Blanka Lipińska wielokrotnie pytana o to, czy jest w związku, w końcu to potwierdziła. Nie chce zdradzać szczegółów dotyczących jej partnera, jednak otwarcie przyznaje, że "jest HOT".

Blanka Lipińska potwierdza związek. Co powiedziała o swoim partnerze?

Autorka słynnej serii powieści erotycznych w przeszłości publikowała masę zdjęć ze swoim ówczesnym partnerem, Baronem. Muzyk także nie szczędził na publicznym okazywaniu uczuć. Związek nie trwał długo. Znacznie dłużej jednak ciągnął się za pisarką ten temat. Teraz Blanka ma nowego partnera i inną strategię. Stawia na dyskrecję.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jessica Mercedes o złamanym sercu i koleżance, która ją zraniła!

Z obecnym partnerem jest szczęśliwa, co zresztą można po niej poznać. Internauci piszą wprost, że wręcz promienieje.

Nauczona doświadczeniem, by pewne kwestie lepiej jest pielęgnować w sferze prywatnej, stwierdziła, że nie chce publicznie pokazywać swojego partnera.

W sieci pojawiło się jednak zdjęcie, na którym fani dopatrzyli się mężczyzny, z jakim pisarka może być związana.

Tak jak sama wspominała, nowemu mężczyźnie u jej boku w rzeczy samej, nie można zarzucić, że nie jest przystojny. W komentarzu pod opublikowanym zdjęciem napisała: "Tak, wiem… jest on HOT "

Życie miłosne Blanki

Blanka w ubiegłym roku pojawiła się w podcaście prowadzonym przez Kubę Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, w którym dziennikarze nie mogli przejść obojętnie obok życia miłosnego Blanki. 

Została zapytana o to, czy obecnie jest w związku. Ta otwarcie przyznała, że jest szczęśliwie zakochana w niejakim Pawle. Nie zdradziła szczegółów na jego temat, jedyną informację, jaką podała, była taka, że mężczyzna z zawodu jest scenografem.

W rozmowie z Wojewódzkim i Kędzierskim wyznała, że przez jakiś czas trzymała Pawła w tajemnicy. Uznała, że to bardzo rozsądne. 

"Trzymałam go w tajemnicy. Paparazzi zrobili nam zdjęcia. To jest scenograf. Paweł nie jest osobą zamożną. Jestem bardzo wdzięczna za to, że mój facet to normalny facet. On wtedy pracował u nas jako rekwizytor" - powiedziała Blanka.

Nowy partner Blanki nie jest publicznie znany, nie czuje też potrzeby, by wejść do świata show- biznesu. Nie oczekuje tego od niego też Blanka. "To że mnie nie ciągnie, żeby Pawła do tego świata wsadzić, to jest moja mądrość z poprzedniej relacji" - mówiła.

Autor: ACZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić