aktualizacja 

Jasnowidz Jackowski już wie. Oto co czeka polską reprezentantkę

31

Wiele osób emocjonuje się wątkiem Eurowizji 2023. Jak podczas prestiżowego konkursu wypadnie Blanka? Nie brakuje takich, którzy nie dają jej żadnych szans na dobry wynik. A co na to jasnowidz Krzysztof Jackowski?

Jasnowidz Jackowski już wie. Oto co czeka polską reprezentantkę
Blanka Stajkow (AKPA, ALDARA ZARRAOA)

Blanka już 11 maja (czwartek) wystąpi podczas półfinału Eurowizji. Przed walką o występ w wielkim finale prestiżowego konkursu spływa na nią lawina hejtu. Krytyczne komentarze pojawiają się między innymi w mediach społecznościowych.

Piosenkarka jednak nie załamuje rąk. Już kilka razy podkreślała, że pieczołowicie przygotowuje się do Eurowizji 2023, bo chce pokazać się z jak najlepszej strony.

Czy ma szanse na odnotowanie dobrego wyniku? Niektórzy twierdzą, że Blanka jest wręcz skazana na pożarcie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Alarmujący sondaż. Borys Budka bagatelizuje wyniki

W rozmowie z Radiem ZET przewidywaniami podzielił się jasnowidz Krzysztof Jackowski. Profeta otwarcie wyznał, że podoba mu się utwór "Solo".

- Natomiast uważam, że ta piosenka nie ma głębszych szans. Ona jest bardzo prosta, a rytmika jest, można powiedzieć, oklepana - dodał po chwili.

Zaczęło się od "La Bamby", taka rytmika przeszła różne ewolucje. Wydaje mi się, że nie jest to utwór, który miałby w jakiś sposób zaskoczyć uszy jurorów czy widzów. Uważam, że chyba Jann byłby lepszym wyborem. Obym się nie pomylił - podsumował.

Opinia jasnowidza nie jest zatem korzystna dla Blanki. Czas pokaże, czy wokalistka zdoła zaskoczyć podczas rywalizacji w ramach Eurowizji 2023.

Eurowizja 2023. Elżbieta Zapendowska bezlitosna dla Blanki

Ostatnio Elżbieta Zapendowska stwierdziła w rozmowie z "Faktem", że Blanka nie ma żadnych szans na Eurowizji. - Dla mnie to jest kompletna beznadzieja - mówiła trenerka wokalna.

Tam jest niestety szereg uchybień nie tylko technicznych, ale i artystycznych. To tak, jakby przyszła Ziuta z ulicy, a ja miałabym analizować jej wykonanie i warunki wokalne. Są, jakie są. Ale ja nie wiem, jaka była przyczyna, że właśnie ją wybrano. Nie znam się - podsumowała Elżbieta Zapendowska.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić